Naujienos

2017-01-31

 2017 m. vasario 11 ir 12 d. Vilniaus teatras „Lėlė“ skelbs dar vieną premjerą – spektaklį visai šeimai mažojoje teatro salėje šiuo metu baigia kurti režisierės bei dramaturgės Nijolės Indriūnaitės ir dailininkės Aušros Bagočiūnaitės Paukštienės kūrybinis tandemas. 

2017-01-17

 Spektaklis „Ilgoji pertrauka“ – pirmasis režisierės Olgos Lapinos ir kelias vaikų kartas užauginusio Keistuolių teatro bendradarbiavimo vaisius. 

2016-12-17

 Kartu su gruodžio snaigėmis atkeliavo ir Kalėdinis „Tipu Tapu“ numeris, kupinas žiemiškos nuotaikos. Žurnalą galima įsigyti spaudos kioskuose, „Maxima“ prekybos tinkluose, redakcijoje.

2016-10-04

 Spalio 8-9 d. Vilniaus teatro „Lėlė“ mažųjų žiūrovų laukia dar viena premjera – didžiojoje teatro scenoje bus pristatytas muzikinis spektaklis vaikams „Dainuojantis ir šokantis mergaitės vieversėlis“, kurį pagal poeto Sigito Gedos eiliuotus tekstus kuria „Lėlės“ žiūrovų pamėgta ir įvertinta kūrėjų komanda: režisierius Algirdas Mikutis, dailininkė Aušra Bagočiūnaitė-Paukštienė ir kompozitorius Olegas Ditkovskis. 

2016-09-19

 

Rugsėjo 21 d. Vilniaus kino teatro „Pasaka“ žiūrovai turės išskirtinę progą iš arčiau pažinti margaspalvį medaus, bičių ir bitininkų pasaulį. Filmas „Medaus medžiotojai“ („Łowcy miodu“, 2016 rež. Krystian Matysek) supažindins su žmonėmis, kuriems medaus kopinėjimas yra ne tik darbas ar malonus laisvalaikio užsiėmimas, bet ir gyvenimo būdas. Dokumentinis pasakojimas suteiks galimybę žvilgtelėti į paslaptingą bičių visatą – nuo modernaus spiečiaus iki tradicinio laukinio avilio, įsikūrusio seno medžio drevėje.