Tiputapu paštas

Mūsų PAŠTAS veikia 24 valandas per parą - ar šviečia saulė, ar šypsos mėnulis. Vasarą-žiemą, ar lyja, ar sninga. Jūsų laiškai laukiami visada!

Lai vaikučiai siunčia savo laiškučius - tai ką jie nori, tai kas jiems patinka – ar tai būtų pirmasis eilėraštukas, ar gražus piešinėlis. O gal padainuota dainelė – ją parodysime per Tipu Tapu televiziją. O gal nufotografuotas mažasis augintinis ar sukonstruotas aitvaras? Tipu Tapu yra kūrybos namai – jų virtualios durys yra atviros Mažųjų kūrybai. Pirmyn – drąsiau tip-tap į literatūros ir meno šalį!

Laukiame ir tėvelių, senelių, pedagogų, partnerių laiškų. Išsakykite savo nuomonę, pageidavimus, mintis, patarimus. Parašykite mums, kas Jūsų vaikučiams patiko. Siūlykite temas, idėjas. Tik kartu su Jumis mes sukursime patrauklų žurnalą bei įdomų, naudingą interneto draugą – Tipu Tapu svetainę.

Mieli rašytojai, dailininkai. Be Jūsų kūrybos mūsų žurnalas ir portalas būtų pilkas ir nykus. Rašykite mums, siųskite savo kūrybą – Jums suteikta beribė erdvė. Nelaikykite savo kūrybos stalčiuose, pasidalinkite ja su vaikais! Jau įkurta Rašytojų tribūna, įkursime ir Dailininkų meką. Džiaugsimės visi kartu.
 
 
Stebuklingas plunksnakotis (dailininkė A.Čapskytė) jau pasirengęs darbui. Rašykite ir siųskite.