Naujienos

Baletas "Miegančioji gražuolė"


 Sausio 26-ąją Vilniuje, jaukioje Šokio Teatro (Т. Коsciuškos g. 11) salėje įvyks tikroji, ir suaugusiems, ir vaikams skirta didžiojo baleto meno šventė! Pirmą kartą Lietuvos sostinėje savo puikųjį baleto spektaklį „Miegančioji gražuolė“ pristatys viena geriausių pasaulyje baletų mokyklų Bežnovec, sukurta Marinos Bežnovec – Didžiojo operos ir baleto teatro prima balerinos!

 
Šios Baleto mokyklos spektakliai: „Cuoliukė“, „Spragtukas“ (o ir „Miegančiosios gražuolės“ eskizas, „pirmieji potėpiai“ taip pat)  su didžiausius pasisekimu jau buvo pristatyti Vilniuje! Dabar gi po ilgo ir kruopštaus darbo, reiklių kritikų ir publikos nuomone, geriausias spektaklis – „Miegančioji gražuolė“ Lietuvos publikai bus pristatomas visu savo stulbinančiu grožiu!
 
Viso pasaulio mėgstamas baletas pagal užburiančia Čaikovskio muziką buvo adaptuotas vaikų, rimtai besimokančių klasikinę choreografiją, atlikimui. Spektaklio premjera įvyko 2013 metų spalį ir iš karto buvo pastebėta baleto meno profesionalų. 
 
Spektaklyje dalyvauja 30 moksleivių. Pačioms mažiausioms balerinoms – 4 metai! Solines partijas atlieka vaikai, pasiekę aukštų rezultatų savo atkaklaus darbo ir užsispyrimo dėka. Dauguma jų turi tarptautinių konkursų nugalėtojų vardus. 
 
Kiekvienais metais pastatymas tampa vis tobulesnis. Baleto choreografija – vis labiau sudėtinga,  auga atlikėjų meistriškumas. Atsinaujina kostiumai ir dekoracijos.
 
Baletas stebina atlikėjų gausa ir jų profesionalumu. Visi artistai šoka dvasingai, siekdami ne tik nepriekaištingai atlikti visus baleto „pa“, bet ir atskleisti scenoje savo personažo charakterį. Spektaklyje daug įvairiausių vaidmenų – Princas ir Princesė, Alyvų Fėja su savo svita, Judrumo, Dosnumo, Švelnumo ir Drąsumo Fėjos, Katinas ir Katytė, Raudonkepuraitė ir Vilkas, Mėlynoji paukštė. Vaikai dirba scenoje kaip tikri artistai.
 
Nuostabi P. I. Čaikovskio muzika, ryškios dekoracijos, gražūs kostiumai, įdomus pasakos siužetas sukuria scenoje tikrai stebuklingą reginį.
 
Spektaklis reguliariai pristatomas viso pasaulio publikai ir visada nenumaldomai jį lydi anšlagai. Baleto mokyklos specialistai pažymi aukštą pastatymo lygį ir unikalumą – klasikinis baletas atliekamas vaikų.
 
Su malonumu kviečiame visą Jūsų šeimą į vaikų baletą!
 
Bilietai į Vienintelį „Miegančiosios gražuolės“ spektaklį 
sausio 26-ąją-ąją 18 val. sostinės Šokio Teatro (Т. Коsciuškos g. 11) scenoje
parduodami visose Bilietai.lt kasose. 
 

Komentarai