Naujienos

2019-05-19

 Gegužės 24 d. 13 val. kviečiame į Poezijos pavasarį A.Matučio gimtinėje.

 

2019-03-31

 Jau išleistas pirmasis šių metų "Tipu Tapu" numeris, skirtas pavasariui ir artėjančioms Velykoms. „Eilėraštukų lietus“ su dailininkės  Onos Gaidamavičiūtės piešiniais dovanoja pavasarines eiles apie vyturėlio giesmę, linksmą senelę, bėgantį upelį ir kt. Tokius nuostabius eilėraščius parašė poetai S. Abromavičius, K. Jakubėnas, A.J. Navickas, V. Vladykaitė, V. Baltrėnas.

2018-12-31

 "Tipu Tapu" sveikina visus vaikučius, jų tėvelius, senelius su Naujaisiais Metais ir dovanoja naują žurnalo numerį.

 

2018-11-28

 Gruodžio 7 dieną pradedama rodyti nuotaikinga, smagi ir nuotykių kupina animacinė juosta „Tabaluga“. Toli, toli, nuostabioje Žaliojoje šalyje gyvena drakoniukas Tabaluga. Du didžiausi jo norai – išmokti skraidyti ir kvėpuoti ugnimi. Drakoniuką užauginęs varnas Rembo skraidyti jį galbūt kada nors ir išmokys, tačiau kvėpavimo ugnimi mokytojų Tabalugai nelemta surasti – drakoniukas yra paskutinis iš savo genties. 

2018-11-26

 Sausio 26-ąją Vilniuje, Šokio Teatro (Т. Коsciuškos g. 11) salėje įvyks tikroji, ir suaugusiems, ir vaikams skirta didžiojo baleto meno šventė! Pirmą kartą Lietuvos sostinėje savo puikųjį baleto spektaklį „Miegančioji gražuolė“ pristatys viena geriausių pasaulyje baletų mokyklų Bežnovec, sukurta Marinos Bežnovec – Didžiojo operos ir baleto teatro prima balerinos!