Naujienos

2020-09-08

G. Latvėnaitės-Glušajevos spektaklių – „Manuliukai“ – skirtas patiems mažiausiems vaikams. Tačiau paklausta, ar kurti vos 6–36 mėnesių sulaukusiems vaikams sunku, režisierė atsako, kad visiškai ne: „Man ši sritis labai įdomi, o kai įdomu, tai ir kliūčių nėra. Pamenu, kad spektakliui „Manuliukai“ ruošiausi kokius metus – skaičiau, rinkau medžiagą, kuri būtų naudinga. Norisi, kad spektaklis būtų naudingas ir vaiką atvedusiems tėvams, tačiau tuo pačiu leistų bent kiek atsipalaiduoti.“

2020-02-18

 Vasario 21 dieną į kino teatrus kviečiame visą šeimą! Žiūrėsime kupiną nuotykių istoriją apie tikrą, draugystę, pasitikėjimą ir drąsą – „Augintiniai susivienija“.

2020-02-04

 „Stalo teatras“ ruošiasi premjerai – moderuojamos vaikų kūrybos spektakliui-žaidimui „Aplink žemę per vieną spektaklį“ pagal Žiulio Verno knygas. Pirmasis susitikimas su žiūrovais įvyks vasario 9 d. 15 val. Menų spaustuvėje, bet, kaip teigia kūrėjai, šis spektaklis kas kartą bus premjera... Kalbamės su spektaklio režisiere ir aktore Saule Degutyte, kompozitore Snieguole Dikčiūte ir dailininku Paulium Juodišium.

2020-01-17

 Nuo sausio 24 dienos kviečiame į kino teatrus žiūrėti paslaptingą istoriją „Fiksiai prieš Krabius“ Tai animacinis filmas apie tikrą draugystę, komandinę dvasią ir gerus nematomus darbus.

2019-12-19

 „Gruodis“, „Pirmas sniegas“, „Snaigė“,  – tai poetų Z. Gaižauskaitės, J.A. Navicko, J. Nekrošiaus eilėraštukai atkeliavę į rubriką „Eilėraštukų lietus“ pasveikinti į žemę atkeliavusią Baltaskarę Žiemą.