Naujienos

2021-09-17

 Vasarą palydėjome, rudenėlį sutinkame! 

Naują žurnalo numerį vartykite ir skaitykite ČIA:  https://issuu.com/tiputapu/docs/maketas
Kartu su Tedžiu aplankysime išmintingojo meškučio draugus ir papasakosime apie Sveikatos pamokas. Juk sveikata – didžiausias turtas. Kai jos neturi, tai trokšti tik vienintelio – pasveikti. O kai esi sveikas ir tvirtas, gali iškylauti kartu su Tedžiu! Ką sužinojo Tedis Sveikatos pamokose, sužinosite žurnalo viduryje atradę pasakėlę ir ją patys pasidarę. Pasakėlę iliustravo dalininkė Rūta Savickienė.
 
2021-09-17

 Pasakėlė „Tedžio sveikatos pamokos“ vaikų žurnale "Tipu Tapu" Nr.3 (ruduo) 

Vartykite ir skaitykite pasakėlę ČIA:

 https://issuu.com/tiputapu/docs/tedzio_sveikatos_pamokos 

Edukacinė pasakėlė vaikams apie sveikatą. Tedis yra išmintingas meškiukas, kuris rūpinasi visų sveikata. Jis uoliai lanko Sveikatos pamokas ir ką sužino, noriai pasidalina su miško ir miesto gyventojais. 

 

2021-06-16

Pasakėlę vaikų žurnale "Tipu Tapu" Nr. 2 (vasara) vartykite ir skaitykite ČIA: 

https://issuu.com/tiputapu/docs/tedis_ir_vaista_ol_s_9a7ee52dab4cd6

Edukacinė pasakėlė vaikams apie vaistažolių naudą. Tedis miško ir pievų gyventojus išgelbėja nuo nedoro Voro Kryžiuočio ir išmoko visus rinkti ir džiovinti vaistažoles. "Vaistažoles mums dovanoja Motina Gamta, kad semtumėmės iš jos sveikatos ir grožio. Vaistinių žolelių dalys (lapai, pumpurai, žiedai, uogos, šaknys, sėklos) yra vertingos, turi gydomųjų galių", - sako Tedis - vaistažolių žiniuonis.

2021-06-10

Vartykite žurnalą ČIA:  

 https://issuu.com/tiputapu/docs/tt_vasara_web_647c222d864e64   

Sveika, vasara! Metas kartu su Tedžiu rinkti vaistažoles! Birželis – vaistažolių rinkimo mėnuo! Kur, kaip ir kodėl vaistažolės naudingos sužinosite žurnalo viduryje atradę pasakėlę ir ją patys pasidarę. Pasakėlę iliustravo dalininkė Rūta Savickienė.

2021-04-01

 Aktorės Gintarės Latvėnaitės interviu apie teatrą, vaikus ir gyvenimą karantino laikotarpiu: "Dabar – puikus metas išmokti kalbėti ir susikalbėti."