Naujienos

2021-06-16

Pasakėlę vaikų žurnale "Tipu Tapu" Nr. 2 (vasara) vartykite ir skaitykite ČIA: 

https://issuu.com/tiputapu/docs/tedis_ir_vaista_ol_s_9a7ee52dab4cd6

Edukacinė pasakėlė vaikams apie vaistažolių naudą. Tedis miško ir pievų gyventojus išgelbėja nuo nedoro Voro Kryžiuočio ir išmoko visus rinkti ir džiovinti vaistažoles. "Vaistažoles mums dovanoja Motina Gamta, kad semtumėmės iš jos sveikatos ir grožio. Vaistinių žolelių dalys (lapai, pumpurai, žiedai, uogos, šaknys, sėklos) yra vertingos, turi gydomųjų galių", - sako Tedis - vaistažolių žiniuonis.

2021-06-10

Vartykite žurnalą ČIA:  

 https://issuu.com/tiputapu/docs/tt_vasara_web_647c222d864e64   

Sveika, vasara! Metas kartu su Tedžiu rinkti vaistažoles! Birželis – vaistažolių rinkimo mėnuo! Kur, kaip ir kodėl vaistažolės naudingos sužinosite žurnalo viduryje atradę pasakėlę ir ją patys pasidarę. Pasakėlę iliustravo dalininkė Rūta Savickienė.

2021-04-01

 Aktorės Gintarės Latvėnaitės interviu apie teatrą, vaikus ir gyvenimą karantino laikotarpiu: "Dabar – puikus metas išmokti kalbėti ir susikalbėti."

2021-03-29

 „Čik-či-rik, pavasaris!“ – skelbia paukšteliai, ant žurnalo viršelio, o Tedis siūlo stiprinti imunitetą su vitaminais, kad galėtume sveiki ir stiprūs džiaugtis bundančia gamta. Nuo šio GALITE ŽURNALĄ VARTYTI IR SKAITYTI 

https://issuu.com/tiputapu/docs/tt_pavasaris_tt

 

 

2021-03-29

 "Tipu Tapu" Nr.1 publikuojama edukacinė pasakėlė vaikams apie imunitetą. Juk siaučiant įvairioms virusų bangoms, ypač svarbu stiprinti organizmo imunitetą, kurs apsaugotų mus nuo ligų. 

Pasakėlę vartykite ir skaitykite:

https://issuu.com/tiputapu/docs/issuu_imuni__arvai1
Pasakėlės dailininkė Rūta Savickienė.
Pasaką inicijavo Vilniaus teritorinė ligonių kasa.