Naujienos

2018-01-22

Mažieji šeimos nariai dar tik pradeda tyrinėti juos supantį pasaulį, tad ir mes stengiamės kaip įmanoma labiau prisidėti prie šio pažinimo proceso. Vienas paprasčiausių būdų tai padaryti – pasirūpinti, kad žaislai vaikams būtų ne tik smagi laiko leidimo priemonė, bet ir galimybė tobulinti savo mąstymą, kalbą, emocinius ir socialinius įgūdžius. Žaislų pasirinkimas dėl to tampa šiek tiek sudėtingesnis, tačiau atsižvelgę į keletą naudingų patarimų, lengvai išrinksite mažiesiems įdomius ir tuo pačiu naudingus užsiėmimus. 

2018-01-10

 Nuo vasario 2 d. kino žiūrovus pasitinka mylimi superherojai – trys didvyriai, kuriems vis atsiranda priežasčių, nuo ko gelbėti kunigaikštystę ir net visą pasaulį. Ilja Muromietis, Dobrynia Nikitičius ir Alioša Popovičius vėl įrodys, kodėl jie yra patys galingiausi.

2017-12-23

 Nuo 2010 metų einantis pažintinis animacinis serialas vaikams „Fiksikai“ užaugino jau ne vieną savo jaunųjų gerbėjų kartą. Pirmasis pilnametražis filmas „Fiksikai. Didžioji paslaptis“ atkeliauja ir į Lietuvos kino teatrus, jau Naujųjų išvakarėse – ieškokite nuo gruodžio 29-os! 

2017-12-12

 Atpūtė Šiaurys vėjas į žemę baltaskarę Žiemą. Minkštuose pataluose sugulė meškos ir kiškučiai. Tik vaikučiais nemiega – laukia Kalėdų Senelio, dovanėlių... ir naujo "Tipu Tapu" nemerio, kuris jau pasirodė prekyboje.

2017-12-07

 LR Seimas pritarė: „vaiko pinigai“ bus mokami visiems! Nuo 2018 m. sausio 1 d.  visi turintieji vaikų sulauks vadinamųjų vaiko pinigų. Jie sieks nuo 30 iki 58,5 euro per mėnesį, priklausomai nuo šeimos finansinės padėties ir vaikų amžiaus bei skaičiaus.