Naujienos

2011-01-01

Naujieji Metai į Lietuvą atėjo per pūgą, todėl nenuostabu, kad daugelis sniege nepastebėjo skuodžiančio pas mus Baltojo Kiškio pėdų:)

Pagal kinų kalendorių šie metai vadinami Katino arba Triušio metais. Anot legendos, Buda pasikvietė pas save visus žvėris, kurie tik norėjo ateiti. Kiekvienam atėjusiam Buda eilės tvarka dovanojo po vienerius valdymo metus.

 

2010-12-27

Į internetą pateko pirmas vaizdo fragmentas iš ketvirtosios „Ledynmečio“ dalies, angliškai pavadintos „Ice Age 4: Continental Drift“.
Šis trumpas filmukas yra naujosios juostos reklaminio treilerio ištrauka. Pirminis naujojo projekto pavadinimas „Ledynmetis 4: žemynų atsiradimas“ – būtent šitam procesui ir yra pašvęsta vaizdo ištrauka.
 

2010-12-27

Lietuvos meno kūrėjų asociacijos 2010 metų premija paskirta rašytojui ir dailininkui Leonardui Gutauskui už eilėraščių knygą „Urbo kalnas“ ir poezijos knygas vaikams „Petriukas debesėlis“ bei „Senojo bokšto gyventojai“.
Lietuvos meno kūrėjų asociacijos premija skiriama Lietuvos menininkams už išskirtinius profesionalaus meno kūrinius, paskelbtus per pastaruosius dvejus metus.

 

 

2010-12-23

Gruodžio 25 dieną, 12 val., sostinės „Žalgirio" stadione prasidės jubiliejinis, jau 35 metus gyvuojantis Naujametinis bėgimas sostinės gatvėmis. Prie starto linijos stos ne tik profesionalūs sportininkai, bet ir visas būrys Kalėdų Senelių, kurie praeiviams negailės linkėjimų ir pripildys miestą geros šventinės nuotaikos.

2010-12-21

Sausio 12-16 dienomis Vilniuje, Menų spaustuvės gyvenimas apsivers aukštyn kojomis. Senosios spaustuvės sienos, prieš keletą metų tapusios nepriklausomų scenos menų centru, turės išlaikyti naują išbandymą - energingiausių, smalsiausių, drąsiausių (ne paslaptis - triukšmingiausių) ir pačių šauniausių žiūrovų būrį, kurį į Šiltadaržio gatvę atves renginys „Kitoks teatras vaikams".