Naujienos

2011-01-10

Lietuvos rusų dramos teatras šįmet toliau sieks plačiau atverti duris ne tik rusakalbiams, bet ir kitų tautybių - lietuvių, lenkų, žydų žiūrovams.

2011-01-07

Nuo ketvirtadienio prasidėjo registracija į VU Vaikų universiteto žiemos semestro paskaitas.
Jauniausių universiteto studentų laukia įdomios paskaitos, nauji dėstytojų veidai ir daug žinių, atveriančių beribes mokslo platybes. Registracija vyksta adresu: http://www.vu.lt/vaiku/index.php . Vietų skaičius ribotas. 8–12 metų vaikai į paskaitas raginami atvykti ne tik su klase, bet ir pavieniui.
Vaikams bus surengtos penkios paskaitos, kurios nuo 15 val. vyks Vilniaus universiteto centrinių rūmų Teatro salėje (Universiteto g. 3, III aukštas).
 

2011-01-05

Žiemą gausu ne tik sniego, bet ir... naujų knygų. Šaltą žiemos vakarą paskaitykime rašytojo ir dailininko Kęstučio Kasparavičiaus pasakas - "Mažoji žiema" ir "Meškelionė". 

2011-01-01

Naujieji Metai į Lietuvą atėjo per pūgą, todėl nenuostabu, kad daugelis sniege nepastebėjo skuodžiančio pas mus Baltojo Kiškio pėdų:)

Pagal kinų kalendorių šie metai vadinami Katino arba Triušio metais. Anot legendos, Buda pasikvietė pas save visus žvėris, kurie tik norėjo ateiti. Kiekvienam atėjusiam Buda eilės tvarka dovanojo po vienerius valdymo metus.