Naujienos

2011-01-07

Nuo ketvirtadienio prasidėjo registracija į VU Vaikų universiteto žiemos semestro paskaitas.
Jauniausių universiteto studentų laukia įdomios paskaitos, nauji dėstytojų veidai ir daug žinių, atveriančių beribes mokslo platybes. Registracija vyksta adresu: http://www.vu.lt/vaiku/index.php . Vietų skaičius ribotas. 8–12 metų vaikai į paskaitas raginami atvykti ne tik su klase, bet ir pavieniui.
Vaikams bus surengtos penkios paskaitos, kurios nuo 15 val. vyks Vilniaus universiteto centrinių rūmų Teatro salėje (Universiteto g. 3, III aukštas).
 

2011-01-05

Žiemą gausu ne tik sniego, bet ir... naujų knygų. Šaltą žiemos vakarą paskaitykime rašytojo ir dailininko Kęstučio Kasparavičiaus pasakas - "Mažoji žiema" ir "Meškelionė". 

2011-01-01

Naujieji Metai į Lietuvą atėjo per pūgą, todėl nenuostabu, kad daugelis sniege nepastebėjo skuodžiančio pas mus Baltojo Kiškio pėdų:)

Pagal kinų kalendorių šie metai vadinami Katino arba Triušio metais. Anot legendos, Buda pasikvietė pas save visus žvėris, kurie tik norėjo ateiti. Kiekvienam atėjusiam Buda eilės tvarka dovanojo po vienerius valdymo metus.

 

2010-12-27

Į internetą pateko pirmas vaizdo fragmentas iš ketvirtosios „Ledynmečio“ dalies, angliškai pavadintos „Ice Age 4: Continental Drift“.
Šis trumpas filmukas yra naujosios juostos reklaminio treilerio ištrauka. Pirminis naujojo projekto pavadinimas „Ledynmetis 4: žemynų atsiradimas“ – būtent šitam procesui ir yra pašvęsta vaizdo ištrauka.
 

2010-12-27

Lietuvos meno kūrėjų asociacijos 2010 metų premija paskirta rašytojui ir dailininkui Leonardui Gutauskui už eilėraščių knygą „Urbo kalnas“ ir poezijos knygas vaikams „Petriukas debesėlis“ bei „Senojo bokšto gyventojai“.
Lietuvos meno kūrėjų asociacijos premija skiriama Lietuvos menininkams už išskirtinius profesionalaus meno kūrinius, paskelbtus per pastaruosius dvejus metus.