Naujienos

2018-02-20

 Vilniaus teatre „Lėlė“ vasario 24, 25 d. 12 val. Didžiojoje salėje įvyks premjera - Šarūno Datenio režisuotas muzikinis spektaklis vaikams - „Pinokis“, pastatytas pagal visiems žinomą italų rašytojo ir žurnalisto Carlo Collodi (1826 - 1890 m.) apysaką „Pinokio nuotykiai. Medinuko istorija“.

2018-02-05

 

Populiarių animacinių filmų „Šrekas“ ir „Operacija „Riešutai“ kūrėjai susijungė naujam nuotykių animacijos projektui „Gnomai“. Lietuviškai dubliuota smagi animacija „Gnomai“ (2D ir 3D) laukia jūsų kino teatruose nuo vasario 23 dienos!
2018-01-30

 Baigiantis sausiui Vilniaus teritorinė ligonių kasa susitiko su Vilniaus „Genio“ progimnazijos pradinukais pakalbėti apie švaros ir tvarkos įtaką sveikatai.

2018-01-22

Mažieji šeimos nariai dar tik pradeda tyrinėti juos supantį pasaulį, tad ir mes stengiamės kaip įmanoma labiau prisidėti prie šio pažinimo proceso. Vienas paprasčiausių būdų tai padaryti – pasirūpinti, kad žaislai vaikams būtų ne tik smagi laiko leidimo priemonė, bet ir galimybė tobulinti savo mąstymą, kalbą, emocinius ir socialinius įgūdžius. Žaislų pasirinkimas dėl to tampa šiek tiek sudėtingesnis, tačiau atsižvelgę į keletą naudingų patarimų, lengvai išrinksite mažiesiems įdomius ir tuo pačiu naudingus užsiėmimus. 

2018-01-10

 Nuo vasario 2 d. kino žiūrovus pasitinka mylimi superherojai – trys didvyriai, kuriems vis atsiranda priežasčių, nuo ko gelbėti kunigaikštystę ir net visą pasaulį. Ilja Muromietis, Dobrynia Nikitičius ir Alioša Popovičius vėl įrodys, kodėl jie yra patys galingiausi.