Naujienos

2010-12-23

Gruodžio 25 dieną, 12 val., sostinės „Žalgirio" stadione prasidės jubiliejinis, jau 35 metus gyvuojantis Naujametinis bėgimas sostinės gatvėmis. Prie starto linijos stos ne tik profesionalūs sportininkai, bet ir visas būrys Kalėdų Senelių, kurie praeiviams negailės linkėjimų ir pripildys miestą geros šventinės nuotaikos.

2010-12-21

Sausio 12-16 dienomis Vilniuje, Menų spaustuvės gyvenimas apsivers aukštyn kojomis. Senosios spaustuvės sienos, prieš keletą metų tapusios nepriklausomų scenos menų centru, turės išlaikyti naują išbandymą - energingiausių, smalsiausių, drąsiausių (ne paslaptis - triukšmingiausių) ir pačių šauniausių žiūrovų būrį, kurį į Šiltadaržio gatvę atves renginys „Kitoks teatras vaikams".

 

2010-12-17

Gruodžio 19-28 d. į Klaipėdos valstybinį muzikinį teatrą užsuks ir Kalėdų Senelis.
O kaip gi be Kalėdų Senelio, be žaidimų ir šokių su juo? Visa tai – šventiniame muzikiniame vaidinime „Stebuklų valanda“. Čia susitiksite su pamėgtais pasakų personažais – žvėreliais, nykštukais, milžinais, burtininkais, Pelene ir kitais. 

2010-12-16

Jau keletą dienų Vilniaus pedagoginio universiteto Dailės katedra yra virtusi didžiule vaikų piešinių galerija. Kelis kartus per dieną katedros grindys yra nuklojamos vis naujais vaikų darbais, kurie buvo atsiųsti piešinių konkursui „Nupiešk gražiausią žodį“. Vertinimo komisijos nariai juos peržiūri ir atrenka labiausiai patinkančius, iš kurių vėliau bus renkami geriausi.

2010-12-15

Bendradarbiaudama su pedagogais bei švietimo institucijomis vaikų lavinimu ir ugdymu besirūpinanti bendrovė „Gudragalvis“ išleido bei pristatė naują lietuvišką didaktinių žaidimų seriją vaikams – „Lapiuko Bonio pamokėlės“. Žaidimų seriją sudaro du loto žaidimai: „Būk geras“ ir „Logo Zoo“ bei Kartonų plytų rinkinys statiniams.