Naujienos

2017-07-20

Septynios nuostabios dienos kelionėje kartu su "GRŪDA": Viena (Austrija) – Mirabilandija (Italija) – Verona (Italija) – Gardalendas (Italija) –Venecija (Italija) – Minimundus parkas (Austrija). Gardalende patirsite nepaprastus įspūdžius plaukdami džiunglių upe, aplankysite paslaptingas šventoves ir mįslių kupiną laukinių gyvūnų pasaulį. Jus pakerės akrobatiniai delfinų pasirodymai, atrasite faraonų lobį, atskleisite safario paslaptis ir pašėlusiu greičiu skrisite viršgarsiniu lėktuvu.

2017-06-11

Kartu su naujuoju "Tipu Tapu" numeriu atėjo ir Gražuolė Vasara, nešina žemuogių ir braškių pintinėle, kviesdama mėgautis saulute ir ilsėtis prie jūros ar ežerėlio. Tai puikus metas leisti atostogas gamtoje! 

2017-06-06

 Vilniaus teritorinė ligonių kasa paskutinėmis mokslo metų dienomis lankėsi Vilniaus miesto ugdymo įstaigose. Vilniaus Žemynos, „Taikos“ ir Petro Vileišio progimnazijose vyko susitikimai su pradinių klasių moksleiviais.

2017-05-25

 Kasmet birželio 1-ąją – Tarptautinę vaikų gynimo dieną Vilniaus teatras „Lėlė“ kviečia vaikus, jų tėvelius ir visus prijaučiančius šventę minėti kartu. Šių metų pirmąją vasaros dieną teatre vyks jau tradicija tapusios edukacinės akcijos vaikams, bus vaidinami lėlių spektakliai visai šeimai, duris plačiai svečiams atvers Gyvasis lėlių muziejus. 

2017-05-24

 Kaune, prekybos ir laisvalaikio centre „Mega" duris atverė įspūdingas edukacinis pramogų centras „CURIOCITY – miestas smalsiems vaikams". Tikimasi, kad daugybės specialistų ilgiau nei metus kurtas ir daugiau nei 1 mln. eurų investicijų kainavęs projektas taps traukos centru ne tik visos Lietuvos šeimoms, bet ir auginantiems vaikus kaimyninėse šalyse.