Naujienos

2017-12-23

 Nuo 2010 metų einantis pažintinis animacinis serialas vaikams „Fiksikai“ užaugino jau ne vieną savo jaunųjų gerbėjų kartą. Pirmasis pilnametražis filmas „Fiksikai. Didžioji paslaptis“ atkeliauja ir į Lietuvos kino teatrus, jau Naujųjų išvakarėse – ieškokite nuo gruodžio 29-os! 

2017-12-12

 Atpūtė Šiaurys vėjas į žemę baltaskarę Žiemą. Minkštuose pataluose sugulė meškos ir kiškučiai. Tik vaikučiais nemiega – laukia Kalėdų Senelio, dovanėlių... ir naujo "Tipu Tapu" nemerio, kuris jau pasirodė prekyboje.

2017-12-07

 LR Seimas pritarė: „vaiko pinigai“ bus mokami visiems! Nuo 2018 m. sausio 1 d.  visi turintieji vaikų sulauks vadinamųjų vaiko pinigų. Jie sieks nuo 30 iki 58,5 euro per mėnesį, priklausomai nuo šeimos finansinės padėties ir vaikų amžiaus bei skaičiaus.

2017-09-14

 Sudie, saulėta vasara ir sveikas, rudenėli, nešantis obuolių pintinę, lietutį ir eilėraštukų, kuriuos rasite rubrikoje „Eilėraštukų lietus“. Poetai S. Abromavičius, D. Grigaliūnienė, Z. Sadauskaitė, V. Baltrėnas jums dovanoja kraitelę rudeninių eilių.

2017-07-20

Septynios nuostabios dienos kelionėje kartu su "GRŪDA": Viena (Austrija) – Mirabilandija (Italija) – Verona (Italija) – Gardalendas (Italija) –Venecija (Italija) – Minimundus parkas (Austrija). Gardalende patirsite nepaprastus įspūdžius plaukdami džiunglių upe, aplankysite paslaptingas šventoves ir mįslių kupiną laukinių gyvūnų pasaulį. Jus pakerės akrobatiniai delfinų pasirodymai, atrasite faraonų lobį, atskleisite safario paslaptis ir pašėlusiu greičiu skrisite viršgarsiniu lėktuvu.