Naujienos

2017-05-03

 Gegužės 6 dieną (šeštadienį) 12.00 – 19.00 val. kviečiame visus vaikučius į prekybos ir laisvalaikio centrą „Panorama“. Čia veiks Knygų kūrybos dirbtuvės: vaikučiai pieš, rašys ir sukurs savo kūrybos knygelę mylimai Mamytei! 

2017-04-06
Žurnalo partneris kelionių organizatorius GRŪDA kviečia mokslų metų pabaigą atšvęsti Heidės pramogų parke Vokietijoje gegužės-birželio mėnesį. Ir mažiems, ir dideliems – niekam neteks nuobodžiauti! Kiekvienas atras atrakcijų pagal savo pomėgius. 
 
2017-04-05

 Pavasario atostogų metu vaikams nuobodžiauti neleis balandžio 10-14 d. „Skalvijos” kino centre vyksiantis vaikiškų filmų ciklas „Atostogų kinas“. Visą savaitę, popiečių metu bus rodomi nauji ir jau pamėgti nuotaikingi filmai visai šeimai.

2017-03-17

 „Sveiki sulaukę pavasario!“, – sakome kartu su rūpestingais vaistininkais, kurie kviečia grožėtis bundančia gamta ir rūpintis sveikata. Rubrikoje „Būk sveikas“ jie pataria, kaip apsisaugoti nuo nekviestų „svečių“-ligų. Poetas Martynas Vainilaitis eilėmis pasakoja apie Varlytės gripą, o poetė Salomėja Nėris kartu su kvatojančiu vėju džiaugiasi pavasariu ir sužaliuojančiais medžiais.  

2017-02-23

 Nuo vasario 15 dienos visoje Lietuvoje prasidėjo ligonių kasų organizuojamas moksleivių nuotraukų konkursas „Sveika šeima“. Vilniaus teritorinė ligonių kasa kviečia visus Vilniaus ir Alytaus apskričių progimnazijų, pagrindinių, vidurinių mokyklų ir gimnazijų moksleivius, išskyrus pradinukus, taip pat profesinio rengimo mokyklų mokinius dalyvauti ir fotografuoti. Konkursas vyks iki kovo 31 dienos.