Naujienos

2018-08-16

 Rytoj, rugpjūčio 18 d. įvyks premjera animacinio filmo „Luisas ir ateiviai“ apie dviejų skirtingų civilizacijų kontaktą.

2018-07-04

 Vasaros saulutė pakvietė „Eilėraštukų lietų“ atgaivinti žemę ir kartu paskaityti poetų R.Skučaitės, J.Degutytės, J.Šiožinio eilėraštukų.

2018-06-04

 Nuo birželio 8 d. į kino teatrus atkeliauja nuotaikinga animacinė komedija visai šeimai „Dvi uodegos“. Filmuko istorija sukasi aplink neįtikėtinas dviejų draugų – katino Makso ir bebro Bobo –  nuotykius. 

2018-05-25

 Nuo gegužės 25 d.pasiruoškite ieškoti Paslaptingos salos. Mat ramų nedidelio pajūrio miestelio gyvenimą sutrikdo žinia, kad dingo miestelio meras. Žmonėms jaudinantis ir nesėkmingai spėliojant – kas gi galėjo nutikti, atsakymą netikėtai sužino geri bičiuliai drambliukas Sebastijanas ir kačiukas Mičas

2018-05-22

 Pasibaigus intensyviam sezonui Vilniaus spaudos rūmuose įsikūręs Keistuolių teatras vėl prisipildys šurmulio ir 9-18 metų jaunimą pakvies į dienos kūrybiškumo stovyklą. Trečius metus iš eilės organizuojama stovykla – galimybė vaikams kurti teatrą drauge su profesionalais, kurie ieškos kūrybinio dialogo su stovyklos dalyviais kaip lygiaverčiais kūrėjais.