Naujienos

2021-09-17

 Pasakėlė „Tedžio sveikatos pamokos“ vaikų žurnale "Tipu Tapu" Nr.3 (ruduo) 

Vartykite ir skaitykite pasakėlę ČIA:

 https://issuu.com/tiputapu/docs/tedzio_sveikatos_pamokos 

Edukacinė pasakėlė vaikams apie sveikatą. Tedis yra išmintingas meškiukas, kuris rūpinasi visų sveikata. Jis uoliai lanko Sveikatos pamokas ir ką sužino, noriai pasidalina su miško ir miesto gyventojais. 

 

2021-06-16

Pasakėlę vaikų žurnale "Tipu Tapu" Nr. 2 (vasara) vartykite ir skaitykite ČIA: 

https://issuu.com/tiputapu/docs/tedis_ir_vaista_ol_s_9a7ee52dab4cd6

Edukacinė pasakėlė vaikams apie vaistažolių naudą. Tedis miško ir pievų gyventojus išgelbėja nuo nedoro Voro Kryžiuočio ir išmoko visus rinkti ir džiovinti vaistažoles. "Vaistažoles mums dovanoja Motina Gamta, kad semtumėmės iš jos sveikatos ir grožio. Vaistinių žolelių dalys (lapai, pumpurai, žiedai, uogos, šaknys, sėklos) yra vertingos, turi gydomųjų galių", - sako Tedis - vaistažolių žiniuonis.

2021-06-10

Vartykite žurnalą ČIA:  

 https://issuu.com/tiputapu/docs/tt_vasara_web_647c222d864e64   

Sveika, vasara! Metas kartu su Tedžiu rinkti vaistažoles! Birželis – vaistažolių rinkimo mėnuo! Kur, kaip ir kodėl vaistažolės naudingos sužinosite žurnalo viduryje atradę pasakėlę ir ją patys pasidarę. Pasakėlę iliustravo dalininkė Rūta Savickienė.

2021-04-01

 Aktorės Gintarės Latvėnaitės interviu apie teatrą, vaikus ir gyvenimą karantino laikotarpiu: "Dabar – puikus metas išmokti kalbėti ir susikalbėti."

2021-03-29

 „Čik-či-rik, pavasaris!“ – skelbia paukšteliai, ant žurnalo viršelio, o Tedis siūlo stiprinti imunitetą su vitaminais, kad galėtume sveiki ir stiprūs džiaugtis bundančia gamta. Nuo šio GALITE ŽURNALĄ VARTYTI IR SKAITYTI 

https://issuu.com/tiputapu/docs/tt_pavasaris_tt