Privatumo politika

 1.  Bendrosios nuostatos

 Privatumo nuostatos nustato pagrindinius principus bei tvarką, kuria remiantis interneto portale www.tiputapu.lt  tvarkomi interneto portalo vartotojų (toliau – vartotojų) asmens duomenys.
 
Interneto portale www.tiputapu.lt pateikti asmens duomenys tvarkomi laikantis šių Nuostatų, LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nustatytų reikalavimų, kitų LR teisės aktų, reglamentuojančių šių duomenų tvarkymą bei apsaugą.
  
2. Asmens duomenų tvarkymo tikslai
 
Mūsų portalas pripažįsta ir gerbia kiekvieno portalo vartotojo konstitucinę teisę į privatumą.
www.tiputapu.lt  turi teisę rinkti ir panaudoti lankytojų asmens duomenis registracijos formoje (vardą, pavardę, gimimo datą, adresą, telefono numerį, elektroninio pašto adresą bei kt.) tam, kad galėtų ją naudoti tarpusavio bendravimui - atgaliniam ryšiui; atliekant statistinius tyrimus bei patvirtintų komentavimo galimybę.
 www.tiputapu.lt neatsako už trečiųjų šalių tinklalapių privatumo sąlygas bei veiklą net ir tais atvejais, kai į juos vartotojai patenka per mūsų portalo esančias nuorodas.
  
3. Pranešimai
 
Jei turite pageidavimų ar pretenzijų, skirtų interneto portalui www.tiputapu.lt, susisiekite su mumis el. paštu info@tiputapu.lt.
  
4. Sutikimas
 
Pateikdami savo asmens duomenis interneto portalui www.tiputapu.lt, Jūs sutinkate, kad šie  duomenys būtų tvarkomi laikantis šių išvardintų sąlygų. 
  
5. Sąlygų keitimas
 
www.tiputapu.lt turi teisę iš dalies arba visiškai pakeisti šias sąlygas, informuodami vartotojus portale www.tiputapu.lt.
 
6. Baigiamosios nuostatos
 
Visi kilę ginčai sprendžiami tarpusavio susitarimu. Susitarimo nepasiekus - LR teisme LR įstatymų numatyta tvarka. 
  
7. Teisių apsauga
 
Draudžiama bet kuriuo būdu ar pavidalu kitur naudoti ir platinti portale esančią tekstinę, grafinę, audio, video informaciją be raštiško www.tiputapu.lt sutikimo. Jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.tiputapu.lt su nuoroda kaip šaltinį.
 
Visos autorinės teisės priklauso portalui www.tiputapu.lt, jeigu nenurodoma kitaip.
 
Autorių kūryba, panaudota žurnale "Tipu Tapu", turi teisę būti naudojama ir portale  www.tiputapu.lt
www.tiputapu.lt  įsipareigoja nurodyti autorių, talpinant jo kūrybą portale.
www.tiputapu.lt talpindama vaikų kūrybą, turi teisę nurodyti mažamečių vaikų autorystę taip, kaip pateikta autoriaus darbe.
 
Portale esantys prekių ir paslaugų ženklai, logotipai išimtine teise priklauso šių prekių ir paslaugų ženklų, logotipų savininkams.
 
Siųsdami, skelbdami bet kokią medžiagą - duomenis, nuomones, komentarus ar kitokius įrašus portale www.tiputapu.lt, suteikiate portalui autoriaus teises į visą šią informaciją.
 
www.tiputapu.lt neprivalo atlyginti šios informacijos pateikėjui ir galės laisvai disponuoti medžiaga savo nuožiūra.
 
Išimtines autoriaus teises saugo LR įstatymai ir kiti taikytini teisės aktai.