Naujienos

2015-01-22

Kino teatruose premjera "Meškiukas Padingtonas" jau greitai - sausio 30 d. Filme vaidina tokios pasaulinio garso žvaigždės kaip Nicole Kidman, Julie Walters, Jim Broadbent, Hugh Bonneville ir Sally Hawkins, Lietuvoje rodoma lietuviškai dubliuota animacinio filmo versija, kurią įgarsina Gabija Jaraminaitė – Ryškuvienė, Tomas Žaibus, Jurgis Damaševičius, Monika Bičiūnaitė, Asta Baukutė ir kiti garsūs vardai.

 

2015-01-21

Nuo sausio 24 d. premjera "Pakeliui į mokyklą" bus rodoma Vilniaus, Kauno ir Panevėžio kino teatruose. Mokykloms bus rengiamos specialios peržiūros.  Šis filmas sujaudino milijonus žiūrovų visame pasaulyje. Jis paskatino diskusijas apie moksleivių požiūrį ir motyvaciją į mokslą, apie švietimo skirtumus išvysčiusiose ir besivystančiose šalyse. Mokytis trokštantiems vaikams inicijuota milžiniška paramos kampanija.

2015-01-20

 Gintarinė vaistinė kviečia visus - ir didelius, ir mažus, ir poetus, ir vaikus - kurti eiles apie gerąją vaistininkę. Eilėraščius siųsti iki birželio 1 d. el.paštu: info@tiputapu.lt Nugalėtojai bus apdovanoti sveikatos prizais.

2015-01-07

Nuo sausio 30 d. Lietuvos kino teatruose pasirodys nauja animacinė nuotykių komedija visai šeimai "Meškiukas Padingtonas". https://www.youtube.com/watch?v=H8NmO1Y4tQI 

 

2015-01-06

 Naujas "Tipu Tapu" numeris kartu su baltaskare žiema atkeliauja pas vaikučius. Žurnalą galima įsigyti spaudos kioskuose, Maxima prekybos tinkluose už simbolinį 1 Eurą.