Naujienos

2018-05-25

 Nuo gegužės 25 d.pasiruoškite ieškoti Paslaptingos salos. Mat ramų nedidelio pajūrio miestelio gyvenimą sutrikdo žinia, kad dingo miestelio meras. Žmonėms jaudinantis ir nesėkmingai spėliojant – kas gi galėjo nutikti, atsakymą netikėtai sužino geri bičiuliai drambliukas Sebastijanas ir kačiukas Mičas

2018-05-22

 Pasibaigus intensyviam sezonui Vilniaus spaudos rūmuose įsikūręs Keistuolių teatras vėl prisipildys šurmulio ir 9-18 metų jaunimą pakvies į dienos kūrybiškumo stovyklą. Trečius metus iš eilės organizuojama stovykla – galimybė vaikams kurti teatrą drauge su profesionalais, kurie ieškos kūrybinio dialogo su stovyklos dalyviais kaip lygiaverčiais kūrėjais. 

2018-05-02

Nuo gegužės 11 d. atkeliauja naujas filmas visai šeimai - „Džimas Saga ir mašinistas Lukas“. Tai fantastinis nuotykių filmas pagal vokiečių rašytojo Michael‘o Endės knygą tokiu pačiu pavadinimu. Filmas vaidybinis, bet dubliuotas lietuviškai. Tai lėtas, gražus filmas apie vieną trijų bičiulių kelionę ir jų nuotykius po fantastines šalis

2018-04-19

 Jau balandžio 27 dieną į visus Lietuvos kino teatrus atkeliaus lietuviškai dubliuotas kultinio rusų animacinio serialo pilno metro filmas „Burbuliai. Dežavu“ („Smešariki. Dežaviu“).

 
2018-03-30

 Jau kitą savaitę prasidedančios pavasario atostogos leis mokiniams trumpam atsikvėpti nuo mokslų ir pasidžiaugti ilgai lauktu pavasariu. Tuo tarpu, tėveliams tenka sukti galvą kaip pasirūpinti ne tik vaikų saugumu, bet ir rasti prasmingos veiklos. „Skalvijos” kino centras siūlo išeitį ir balandžio 2–6 d. kviečia į vaikiškų filmų ciklą „Atostogos kine”.