Naujienos

2015-12-25

Su Šv, Kalėdomis! Linksmų švenčių!

 

2015-12-24

 Su Šv. Kalėdomis pas vaikučius atkeliavo naujas "Tipu Tapu" numeris. Kartu su J.Degutytės, M.Vainilaičio, J.Marcinkevičiaus, V.Griciūtės eilėraščiais sveikinkite Žiemą, Šalną ir grožėkitės ledinėmis gėlėmis rubrikoje „Eilėraštukų lietus“.

2015-11-27

 Šį sekmadienį (lapkričio 29 d.) Vilniuje  „Skalvijos“ kino centre „Karlsono kino“ žiūrovai susitiks su ornitologu Gediminu Petkumi ir žiūrės filmą „Keliaujantys paukščiai“ .

2015-11-04

Lapkričio 6 d. kino teatrus pasieks spalvomis, ryškiaspalviais personažais ir šiluma spinduliuojantis 3D animacinis filmas „Munis: mažasis mėnulio globėjas“ (angl. „Mune“). Animaciniu „Įsikūnijimu“ (angl. „Avatar“) vadinamam filmui dirigavo ištisa profesionalų komanda, anksčiau dirbusi ties tokiais filmais kaip „Undinėlė“, „Gražuolė ir pabaisa“, „Ilgo plauko istorija“, „Bjaurusis aš“ ir „Kung Fu Panda“.

2015-11-03

Vilniaus teatro „Lėlė“ Didžiojoje salėje įvyko spektaklio vaikams trumpu pavadinimu „Apie tai, kaip Kolka Pankinas skrido į Braziliją, o Marčius Nepankinas niekuo netikėjo, arba Ga-ra-rar“ premjera.