Naujienos

2018-05-02

Nuo gegužės 11 d. atkeliauja naujas filmas visai šeimai - „Džimas Saga ir mašinistas Lukas“. Tai fantastinis nuotykių filmas pagal vokiečių rašytojo Michael‘o Endės knygą tokiu pačiu pavadinimu. Filmas vaidybinis, bet dubliuotas lietuviškai. Tai lėtas, gražus filmas apie vieną trijų bičiulių kelionę ir jų nuotykius po fantastines šalis

2018-04-19

 Jau balandžio 27 dieną į visus Lietuvos kino teatrus atkeliaus lietuviškai dubliuotas kultinio rusų animacinio serialo pilno metro filmas „Burbuliai. Dežavu“ („Smešariki. Dežaviu“).

 
2018-03-30

 Jau kitą savaitę prasidedančios pavasario atostogos leis mokiniams trumpam atsikvėpti nuo mokslų ir pasidžiaugti ilgai lauktu pavasariu. Tuo tarpu, tėveliams tenka sukti galvą kaip pasirūpinti ne tik vaikų saugumu, bet ir rasti prasmingos veiklos. „Skalvijos” kino centras siūlo išeitį ir balandžio 2–6 d. kviečia į vaikiškų filmų ciklą „Atostogos kine”.

 
2018-03-29

 „Eilėraštukų lietus“ atrideno į Žemę margaspalvius Velykų kiaušinius. Prašvito skaisčiau saulytė, pažadino pavasaris žolytę, sučiulbo paukšteliai. Poetai Z. Gaižauskaitė, J.Nekrošius, V.Baltrėnas, S.Abromavičius, A.Kirdulienė eilėmis apdainavo gražiausią pavasario šventę – Šv. Velykas.

2018-03-28

 Nuo balanio 6 d. į didžiuosius ekranus atkeliauja nauja animacija apie meilę ir magiją „Pagrobta Princesė“. Filmas, puikiai tinkantis visai šeimai, sukurtas žinomos pasakos motyvais.