Naujienos

2020-12-22

 Laba diena, Žiema baltaskare! Tavo lopšinių, pasakų, ledo ašarų, šalčio stūgavimų pasiklausysime naujame žurnalo numeryje -rubrikoje „Eilėraštukų lietus“ kartu su poetais S.Abromavičiumi, Z.Gaižauskaite, J.Endrijaičiu ir kt.

2020-10-20

 Nuo spalio 23 dienos Lietuvos kino teatruose animacinė istorija – „Drakono raitelis“ nukels žiūrovus į fantastikos ir nuotykių kupiną istoriją, iš kurios nesinorės sugrįžti.

2020-09-29

Kartu su Dėde Rudenėliu atkeviavo ir naujas "Tipu Tapu" žurnaliukas. Jį galima įsigyti spaudos kioskuose, „Maxima“ prekybos tinkluose, redakcijoje, prenumeruoti per Lietuvos paštą. Žurnalo projektą „Tipu Tapu” į Lietuvos praeitį – rašytojai su miele vaikams“  remia Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas. Šio projekto įgyvendinimui 2020 metams Fondas skyrė penkis tūkstančius eurų.

2020-09-11

 Rugsėjo 19-20 dienomis Vilniaus teatre „Lėlė“ – premjera. Nuotykių kupiną spektaklį Vytautas Leistrumas. Spektaklyje vaidina: Karolis Algimantas Butvidas, Erika Gaidauskaitė, Šarūnas Gedvilas, Lijana Muštašvili, Imantas Precas, Deivis Sarapinas, Dainius Tarutis.  Spektaklis paremtas žymiausia italų rašytojo ir žurnalisto, kelių laikraščių vaikams redaktoriaus Gianni Rodari (1920 - 1980) pasaka „Čipolino nuotykiai“ (scenarijaus autorius - Titas Laucius). 

„Čipolinas“, kviečiantį vaikus keliauti po įvairias teatro erdves ir prisijungti prie aktorių kuriamo veiksmo, stato režisierius Šarūnas Datenis, „Lėlės“ teatro žiūrovams gerai pažįstamas iš spektaklių „Kaime nėra WI-FI“, „Pinokis“, „Čia buvo / čia nėra“ ir kt. Jam, kaip ir ankstesniuose jo darbuose, talkina dailininkas Antanas Dubra. 

2020-09-08

G. Latvėnaitės-Glušajevos spektaklių – „Manuliukai“ – skirtas patiems mažiausiems vaikams. Tačiau paklausta, ar kurti vos 6–36 mėnesių sulaukusiems vaikams sunku, režisierė atsako, kad visiškai ne: „Man ši sritis labai įdomi, o kai įdomu, tai ir kliūčių nėra. Pamenu, kad spektakliui „Manuliukai“ ruošiausi kokius metus – skaičiau, rinkau medžiagą, kuri būtų naudinga. Norisi, kad spektaklis būtų naudingas ir vaiką atvedusiems tėvams, tačiau tuo pačiu leistų bent kiek atsipalaiduoti.“