Naujienos

2021-01-18

 Medijų raštingumas ir edukacija šiuo metu yra ypatingai svarbios temos moksleiviams, atsidūrusiems padidėjusiame vizualios informacijos sraute. Skaityti judančius vaizdus, juos tinkamai interpretuoti, pastebėti kaip ir kur yra specialiai kreipiamas žiūrovo dėmesys – tampa būtinaisiais įgūdžiais. Juos ugdyti padeda kino edukacijos projektas „Mokausi iš kino“.

2020-12-23

 Artėjant gražiausioms metų šventėms mažuosius vilniečius ir visos Lietuvos vaikus pasieks šilta Kalėdų dovana – edukacinė muzikinė videopasaka „Gerumo snaigės“. Šventiškai išpuoštoje filmavimo studijoje skaitoma rašytojos Editos Lei sukurta pasaka, skamba idėjos sumanytojos Aurelijos Čižauskaitės-Butkaliuk sukurtos dainelės, šoka mažosios Baltijos baleto teatro studijos šokėjos. 

2020-12-22

 Laba diena, Žiema baltaskare! Tavo lopšinių, pasakų, ledo ašarų, šalčio stūgavimų pasiklausysime naujame žurnalo numeryje -rubrikoje „Eilėraštukų lietus“ kartu su poetais S.Abromavičiumi, Z.Gaižauskaite, J.Endrijaičiu ir kt.

2020-10-20

 Nuo spalio 23 dienos Lietuvos kino teatruose animacinė istorija – „Drakono raitelis“ nukels žiūrovus į fantastikos ir nuotykių kupiną istoriją, iš kurios nesinorės sugrįžti.

2020-09-29

Kartu su Dėde Rudenėliu atkeviavo ir naujas "Tipu Tapu" žurnaliukas. Jį galima įsigyti spaudos kioskuose, „Maxima“ prekybos tinkluose, redakcijoje, prenumeruoti per Lietuvos paštą. Žurnalo projektą „Tipu Tapu” į Lietuvos praeitį – rašytojai su miele vaikams“  remia Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas. Šio projekto įgyvendinimui 2020 metams Fondas skyrė penkis tūkstančius eurų.