Naujienos

2017-05-25

 Kasmet birželio 1-ąją – Tarptautinę vaikų gynimo dieną Vilniaus teatras „Lėlė“ kviečia vaikus, jų tėvelius ir visus prijaučiančius šventę minėti kartu. Šių metų pirmąją vasaros dieną teatre vyks jau tradicija tapusios edukacinės akcijos vaikams, bus vaidinami lėlių spektakliai visai šeimai, duris plačiai svečiams atvers Gyvasis lėlių muziejus. 

2017-05-24

 Kaune, prekybos ir laisvalaikio centre „Mega" duris atverė įspūdingas edukacinis pramogų centras „CURIOCITY – miestas smalsiems vaikams". Tikimasi, kad daugybės specialistų ilgiau nei metus kurtas ir daugiau nei 1 mln. eurų investicijų kainavęs projektas taps traukos centru ne tik visos Lietuvos šeimoms, bet ir auginantiems vaikus kaimyninėse šalyse. 

2017-05-15

 Gegužės 12 dieną Vilniaus teritorinėje ligonių kasoje buvo apdovanoti ligonių kasų organizuoto moksleivių nuotraukų konkurso „Sveika šeima“ nugalėtojai iš Vilniaus ir Alytaus apskričių savivaldybių. 

2017-05-03

 Gegužės 6 dieną (šeštadienį) 12.00 – 19.00 val. kviečiame visus vaikučius į prekybos ir laisvalaikio centrą „Panorama“. Čia veiks Knygų kūrybos dirbtuvės: vaikučiai pieš, rašys ir sukurs savo kūrybos knygelę mylimai Mamytei! 

2017-04-06
Žurnalo partneris kelionių organizatorius GRŪDA kviečia mokslų metų pabaigą atšvęsti Heidės pramogų parke Vokietijoje gegužės-birželio mėnesį. Ir mažiems, ir dideliems – niekam neteks nuobodžiauti! Kiekvienas atras atrakcijų pagal savo pomėgius.