Naujienos

2017-05-15

 Gegužės 12 dieną Vilniaus teritorinėje ligonių kasoje buvo apdovanoti ligonių kasų organizuoto moksleivių nuotraukų konkurso „Sveika šeima“ nugalėtojai iš Vilniaus ir Alytaus apskričių savivaldybių. 

2017-05-03

 Gegužės 6 dieną (šeštadienį) 12.00 – 19.00 val. kviečiame visus vaikučius į prekybos ir laisvalaikio centrą „Panorama“. Čia veiks Knygų kūrybos dirbtuvės: vaikučiai pieš, rašys ir sukurs savo kūrybos knygelę mylimai Mamytei! 

2017-04-06
Žurnalo partneris kelionių organizatorius GRŪDA kviečia mokslų metų pabaigą atšvęsti Heidės pramogų parke Vokietijoje gegužės-birželio mėnesį. Ir mažiems, ir dideliems – niekam neteks nuobodžiauti! Kiekvienas atras atrakcijų pagal savo pomėgius. 
 
2017-04-05

 Pavasario atostogų metu vaikams nuobodžiauti neleis balandžio 10-14 d. „Skalvijos” kino centre vyksiantis vaikiškų filmų ciklas „Atostogų kinas“. Visą savaitę, popiečių metu bus rodomi nauji ir jau pamėgti nuotaikingi filmai visai šeimai.

2017-03-17

 „Sveiki sulaukę pavasario!“, – sakome kartu su rūpestingais vaistininkais, kurie kviečia grožėtis bundančia gamta ir rūpintis sveikata. Rubrikoje „Būk sveikas“ jie pataria, kaip apsisaugoti nuo nekviestų „svečių“-ligų. Poetas Martynas Vainilaitis eilėmis pasakoja apie Varlytės gripą, o poetė Salomėja Nėris kartu su kvatojančiu vėju džiaugiasi pavasariu ir sužaliuojančiais medžiais.