Naujienos

3D animacija „Gnomai“


 Populiarių animacinių filmų „Šrekas“ ir „Operacija „Riešutai“ kūrėjai susijungė naujam nuotykių animacijos projektui „Gnomai“. Kaip ir „Šreko“ herojai sprendė svarbius asmeninius klausimus pakeliui gelbėdami karalystę, taip ir naujoje animacijoje pagrindiniams veikėjams bus be galo svarbu išsiaiškinti, kiek daug jie reiškia ne tik savo šeimai, draugams, bet ir apskritai visame šiame pasaulyje.

Į naują namą su mama gyventi persikėlusi Chloja entuziazmu netrykšta. Visi draugai liko toli, vienintelis vaikas naujoje vietoje – erzinantis kaimynų berniukas Lijamas. Namas didžiulis, nejaukus ir, lyg to būtų maža, tiesiog prikištas kvailai atrodančių sodo nykštukų. Susierzinusi Chloja šiaip ne taip prisiverčia galvoti apie jos laukiančią naująją mokyklą, tačiau mergaitės mintis greitai nutraukia tie patys netikėtai atgiję sodo nykštukai.

Atsipeikėjusi nuo pirmojo išgąsčio, Chloja išsiaiškina, kad sodo nykštukai save vadina gnomais, o jų darbas – saugoti namą ir visą planetą nuo piktų, bet juokingų ir varles primenančių padarų. Jie ateina iš kito pasaulio per portalą, atsiveriantį keistajame name. Netrukus, prasidėjus tų padarų atakai, Chloja kartu su gnomais ir netgi erzinančiu kaimynų berniuku ryšis ginti savo naujųjų namų ir viso pasaulio!
 
Lietuviškai dubliuota smagi animacija „Gnomai“ (2D ir 3D) laukia jūsų kino teatruose nuo vasario 23 dienos!
 
Gnomai (Gnome alone)
PREMJERA LIETUVOJE: 2018-02-23
REŽISIERIAI: Peter Lepeniotis, Shelly Shenoy
ĮGARSINO AKTORIAI: Algirdas Dainavičius (Zukas), Gabrielė Malinauskaitė (Britani), Judita Urnikytė (Chloja), Juozas Gaižauskas (Gyvsidabris), jurgis Damaševičius (Zemfyras), Neringa Varnelytė (Ketrina), Simonas Storpirštis (Lijamas)
ŠALIS: Kanada, JAV, D. Britanija
 
ANONSAS: https://www.youtube.com/watch?v=pkn5iPmyNI4&feature=youtu.be 
 
Trukmė: 86 min.
 
„Garsų pasaulio įrašai“ informacija
www.gpi.lt
 

Komentarai