Naujienos

Filmas „Luisas ir ateiviai“


 „Oskaru“ už geriausią 1989 metų trumpametražį animacinį filmuką „Balansas“ apdovanotas vokiečių kino kūrėjų Christopho ir Wolfgango Lauenstenų duetas šiais metais pristato vieną iš perspektyviausių savo karjerose darbų – nuotaika alsuojantį animacinį nuotykį – „Luisas ir ateiviai“.

Filme pasakojama apie paprastą, bet be galo protingą vaikiną Luisą, kuris dienų dienas leidžia skaitydamas apie ateivius ir nežemiškus pasaulius. Tačiau literatūra ir televizinės laidos yra niekis. Luisas trokšta gyvai pamatyti ateivius. Ir vieną dieną... ši svajonė tampa realybe, kai netoli jo namų sudūžta kosminis laivas!

Pamatęs, kokie padarai iš jo išlindo, Luisas iš karto tiesia pagalbos ranką ir pažada atvykėliams padėti rasti reikiamas detales jų kosminei transporto priemonei. O kol tai nutiks, maloniai kviečia ateivius pasisvečiuoti pas save. Žinoma, ateiviai priima kvietimą. Jie net nenutuokia, kokie išbandymai ir nuotykiai jų lauks apsigyvenus Luiso namuose!
 
Ši pozityvi, humoro ir beprotiškų nuotykių kupina animacinė vokiečių ir danų kino kūrėjų bendra produkcija į Lietuvos kino ekranus atkeliaus jau rugpjūčio 17 dieną. 
 
Luisas ir ateiviai (Luis & the Aliens)
PREMJERA LIETUVOJE: 2018-08-17
REŽISIERIAI: Christoph Lauenstein, Wolfgang Lauenstein, Sean McCormack
ĮGARSINO AKTORIAI: Simonas Storpirštis (Luisas), Sergejus Ivanovas (Mogas), Juozas Gaižauskas (Vabo), Jeronimas Milius (Nagas), Judita Urnikytė (Dženifer), Algirdas Dainavičius (Arminas), Ignas Ciplijauskas (Marlinas), Neringa Varnelytė (ponia Vinter), Žilvinas Ramanauskas (ponas Vinteris), Edita Zizaitė (ponia Dikendaker), Jurgis Damaševičius (direktorius) ir kiti.
ŠALIS: Vokietija
TRUKMĖ: 86 min.
ANONSAS: https://youtu.be/oMEvriVHaAo 
 
„Garsų pasaulio įrašai“ informacija
www.gpi.lt
 

Komentarai