Naujienos

Kino ekranuose „Didžioji kriaušė ir magiška jos kelionė


 Nuo gegužės 25 d.pasiruoškite ieškoti Paslaptingos salos. Mat ramų nedidelio pajūrio miestelio gyvenimą sutrikdo žinia, kad dingo miestelio meras. Žmonėms jaudinantis ir nesėkmingai spėliojant – kas gi galėjo nutikti, atsakymą netikėtai sužino geri bičiuliai drambliukas Sebastijanas ir kačiukas Mičas. Vieną dieną nusprendę pažvejoti, draugai sugauna butelį, kuriame – laiškas nuo dingusio mero. Pagalbos besišaukiantis meras rašo esantis Paslaptingoje Saloje ir negalintis iš jos ištrūkti. Butelyje bičiuliai taip pat randa žemėlapį su pažymėta salos vieta ir mažą sėklytę. Ją pasodinę, Mičas su Sebastijanu suka galvą, kaip padėti merui, bet nieko gero nesugalvoję, nueina miegoti. Kitą rytą jų laukia didžiulis nustebimas: iš mažytės sėklytės per naktį išaugo milžiniška kriaušė! Ją patyrinėję atidžiau, draugai išsiaiškina, kad tai – didžiulės kriaušės pavidalo laivas. Būtent tai, ko reikia mero gelbėjimo misijai.  

 
Išsiruošę ieškoti Paslaptingos Salos, Mičas ir Sebastijanas kelionėje susidurs su žiauriais piratais, siaubingu Jūrų Drakonu ir patirs kitų pavojingų nuotykių. Ar jiems užteks drąsos įveikti visus iššūkius ir išgelbėti paslaptingai pradingusį merą? Sužinosime jau nuo gegužės 25 dienos, kuomet „Didžioji kriaušė ir magiška jos kelionė“ bus pradėta rodyti Lietuvos kino teatruose. 
 
Filmukas sukurtas pagal populiaraus danų karikatūristo Jakob‘o Martin‘o Strid‘o knygelę, kuri sulaukė didžiulio populiarumo ne tik Danijoje, bet ir keliolikoje užsienio šalių. Lietuvoje 2014 metais knygelę „Nepaprasta milžiniškos kriaušės istorija“ išleido leidykla „Nieko rimto“. 
 

Komentarai