Naujienos

Kelionė į Heidės pramogų parką


 Kokia gali būti geriausia dovana,  mokslų metų pabaigos proga? Žinoma, kelionė! 

Heidės pramogų parkas Vokietijoje kviečia ir mažus, ir didelius – niekam neteks nuobodžiauti! Kiekvienas atras atrakcijų pagal savo pomėgius. 

Jei nori susipažinti su spalvinguoju pasauliu per vieną dieną, atkeliaukite į Heidės parką. Čia viskas vienoje vietoje: ir Amerika – Misisipės garlaiviu apiplauksite Laisvės statulą, praplauksite Vašingtono Baltuosius rūmus; ir Olandiškasis kvartalas – tikra ramybės oazė: pakeliami tiltai, vėjo malūnai; ir Heidės kaimelis – amatininkų sala, užburianti mažų namukų grožiu. 
 
Supimasis karusele „Nostalgija” tėvelius nukelia į vaikystės šalį, o mažiesiems suteikia džiaugsmo. Visiems smagu leistis kanoja nuo krioklio, plaustais plaukti kalnų upe, važinėtis senoviniais automobiliais ar traukiniu. Poilsio valandėlę galėsite pasigrožėti delfinų, aligatorių, papūgų pasirodymais, pažiūrėti elektroninių paukščių teatrą, stebėti karnavalą, klounų ir komikų pasirodymus. Drąsesni skraidinami „Konkord” lėktuvu. Bobslėjaus sporto mėgėjai gali išbandyti nesvarumo būseną atrakcione „Limit”. 
 
O linksmybėms baigiantis specialiose parduotuvėlėse galima įsigyti suvenyrų-lauktuvių draugams ir namiškiams. Iki naujų susitikimų pažintinėse-pramoginėse kelionėse!
 
Daugiau informacijos www.gruda.lt 
     
 
 
 
 

Komentarai