Naujienos

Vilniaus teritorinė ligonių kasa svečiavosi pas pradinukus


 Vilniaus teritorinė ligonių kasa paskutinėmis mokslo metų dienomis lankėsi Vilniaus miesto ugdymo įstaigose. Vilniaus Žemynos, „Taikos“ ir Petro Vileišio progimnazijose vyko susitikimai su pradinių klasių moksleiviais.

Susitikimuose su mažaisiais buvo kalbama apie sveikatą ir sportą, dantukų priežiūrą, švarą ir tvarką. Kartu su pradinukais buvo skaitomos Vilniaus teritorinės ligonių kasos iniciatyva sukurtos pasakos „Sveikata ir sportas“, „Dantukų miestelis“. Tačiau tam, kad galėtų perskaityti pasakas, moksleiviai pirmiausia turėjo patys pasigaminti pasakų knygeles, iliustruotas gausybe nuotaikingų spalvotų piešinių.

Pradinių klasių moksleiviai labai susidomėjo edukaciniu užsiėmimu. Jie atidžiai lenkė, kirpo popierių, pagal puslapių numerius dėliojo ir segė pasakų knygeles. O vėliau susikaupę skaitė ir rodė per mokslo metus įgytas žinias.
 
Vilniaus teritorinė ligonių kasa pradinukams linkėjo įdomios vasaros ir įteikė kitų temų pasakas, kurias jie galės perskaityti kartu su vyresniaisiais, prieš tai pasigaminę knygeles.
 
Pasakėlės sukūrė žurnalo vaikams "Tipu Tapu" leidėjų kūrybinė grupė.
 
Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija

Komentarai