Naujienos

Fantazijos pasaulis knygos ekranizacijoje „Džimas Saga ir mašinistas Lukas“


 Milijonai žmonių visame pasaulyje žino ir mėgsta „Begalinės istorijos“ autoriaus Michaelio Endės apysaką „Džimas Saga ir mašinistas Lukas“. Dabar vokiečių ir amerikiečių kino kompanijų dėka visų pamiltoji klasika įžengia į plačiuosius ekranus.

Filmas „Džimas Saga ir mašinistas Lukas“ prasideda nuostabioje mažytėje Snūderlando saloje, kurioje karaliauja  Alfonsas Be Penkiolikos Dvyliktas. Čia gyvena mašinistas Lukas ir jo mažasis draugas Džimas Saga, tačiau sala tokia mažytė, kad užaugusiam Džimui joje tiesiog nebelieka vietos gyventi ir tenka iškeliauti. Mašinistas Lukas nusprendžia palaikyti jam kompaniją.

Kelionei jie paruošia lokomotyvą Emą ir leidžiasi į Mandalos karalystę. Jie nepabūgsta susidurti su pavojais ir pasiryžta išlaisvinti princesę Li Si. Mažasis Džimas ir mašinistas Lukas turi kirsti Sutemų slėnį, einantį per Mirties nasrus ir galiausiai pasiekti Tūkstančio Vulkanų žemę. Kelyje jie sutinka įvairias keisčiausias būtybes – Mandalos imperatoriaus virėją Ping Pongą, tariamą milžiną poną Turą Turą, taip pat drakonę ponią Iltienę, pusdrakonį Nepomuką ir trylika plėšikų.

Šis epiškas fantastinis nuotykių filmas buvo filmuojamas įspūdingose vietovėse nuo Bavarijos kalnų iki slaptų mistiškų vietų Pietų Afrikoje. Filmo grožis atsiskleidžia ne tik užburiančiame vizualume, bet ir jį papildančiose kruopščiai, su meile sukurtose detalėse, atėjusiose iš garo mašinos epochos. 
 
Animuotą drakonę Ponią Iltienę vaidina ir įgarsina Holivudo veteranė aktorė Shirley MacLaine. Karjerą kine pradėjusi dar koja kojon su Elviu Presliu, dabartiniam kino žiūrovui labiausiai įsiminė jos rolės komedijose „Mano žmona – ragana“ (2005), „Aš – ne blogesnė“ (2005), „Bernis“ (2011). 
 
Pasinerk į nuotykius fantastiniame pasaulyje su populiarios knygos ir filmo „Džimas Saga ir mašinistas Lukas“ personažais nuo gegužės 11 d.
 
Džimas Saga ir mašinistas Lukas / Jim Button and Luke the Engine Driver (Jim Knopf und Lukas der Lokomotivführer)
Premjera Lietuvoje: 2018-05-11
Režisierius: Dennis Gansel
Šalis: Vokietija
Amžiaus cenzas: N-7
Žanras: fantastinis nuotykių filmas
Vaidina: Shirley MacLaine („Mano žmona – ragana“, „Aš – ne blogesnė“, „Bernis“), Henning Baum, Solomon Gordon, Annette Frier, Leighanne Esperanzate, Uwe Ochsenknecht, Rick Kavanian ir kt.
Anonsas: www.youtube.com/watch?v=Jaeb01_3oys 
 
UAB „Garsų pasaulio įrašai“ informacija
www.gpi.lt
 

Komentarai