Naujienos

Kino premjera su Meškiuko Padingtono džemu


 Sausio 24-ąją visuose šalies kino centruose Forum Cinemas įvykus AČIŪ kino premjerai su filmu „Meškiukas Padingtonas“ visi svečiai turėjo galimybę pasivaišinti mėgstamiausiu smaližiaus desertu – apelsinų džemu. Riboto tiražo apelsinų džemo partiją išleido „Gerovės“ konservų fabrikas, auksinio gardėsio pripildytus stiklainiukus paženklinęs atvykėlio iš Peru – Padingtono snukučiu.

„Fantastiškai skanu“, - vaikams prašant papildomo sumuštinio juokėsi trijų vaikų mama Giedrė, premjerai pasirinkusi Vilniaus Forum Cinemas Vingis kino teatrą. „Mano vaikai pusryčiams paprastai renkasi skrebučius su uogiene, dažniausiai perkame prancūziškus džemus. Tačiau esu maloniai nustebintas, jog Lietuvoje galima rasti tokį gardų ir dar lietuvišką produktą be konservantų. Manau, jog artimiausiu metu mūsų perkamas džemas pasikeis“, - juokėsi gardaus skonio nustebintas Rimvydas, į premjerą atlydėtas vietoje nenustygstančios 5-erių Gabijos ir 7-erių Smiltės.
„Smagu dalyvauti tokiuose projektuose bei džiugu, kad mūsų gaminamas „Apelsinų džemas“ buvo pastebėtas kino platintojų ir mes turėjome galimybę meškiuko Padingtono atvaizdu papuošti įmonėje gaminamą džemą. Tikimės, kad ,,Gerovės“ konservų fabriko gaminami džemai taps vaikų bei jų tėvelių mėgstamais gardumynais.“, - teigė „Gerovės“ konservų fabriko generalinė direktorė Asta Jurėnienė.
Sausio 30-ąją į kino ekranus atkeliausiantis filmas „Meškiukas Padingtonas“ papasakos istoriją apie meškiuką iš tolimojo Peru. Puikiai išauklėtas, mandagus ir geraširdis atvykėlis puoselėja svajonę čia rasti tikruosius namus. Braunų šeimos rastas Padingtono traukinių stotyje ir pavadintas jos garbei, meškiukas ne tik tampa šeimos nariu, tačiau ir priverčia ją pamiršti apie ramybę ir tvarką. Juk draugiškas, pagalbos letenėlę visuomet tiesiantis meškinas tiesiog nenustygsta vietoje ir negali nesiimti įvairiausių veiklų, ko pasekoje patiria aibę nuotykių – juk Padingtono letenėlės pačios prašosi jų! Tačiau ar nepaprastas meškiukas, kuriam gyvenimas Anglijoje kelia daugybę klausimų, nepateks į bėdą? Juk toli gražu ne visi miestelėnai džiaugiasi naujuoju kaimynu... Lietuviška pažintis su retos rūšies meškiuku Padingtonu kinuose prasideda jau sausio 30-ąją.

Komentarai