Įdomybės

Žaislų kelionės į Paryžių


Ar norėtumėte savo mylimiausią pliušinį meškutį išsiųsti pasisvečiuoti Paryžiuje? Skamba juokingai. Bet įmonė „Furry Toys Tour” („Pliušinių žaislų turas”) tokią paslaugą siūlo visiškai rimtai.

Už 100 eurų (maždaug 345 litus) jūsų pliušinis žaislas aplankys visus pagrindinius Prancūzijos sostinės paminklus. Jis mėgausis kavinių terasomis ir praeivių žvilgsniais, gyvens gražiame bute netoli Triumfo arkos. Ir, žinoma, šeimininkui kasdien siųs žinutes elektroniniu ir paprastu paštu – su savo nuotraukomis.

Iš Paryžiaus žaislas šeimininkui taip pat „parveš” mažą suvenyrą. O jeigu į Prancūziją norite iškart pasiųsti du žaislus, antrajam bus taikoma 50 proc. nuolaida.

„Manome, kad pliušiniai žaisliukai nusipelno tikro atlygio už visą mums kasdien teikiamą švelnumą ir meilę”, – pranešime spaudai įtikinėja įmonė.

Mintį įkurti tokį verslą jos steigėjams įkvėpė Jeano Pierre’o Jenet juosta „Amelija iš Monmartro” („Le fabuleux destin d’Amelie Poulain”).

Filme po pasaulį keliauja jos draugės stiuardesės vežiojamas ir fotografuojamas Amelijos tėvo nykštukas. Taip mergina mėgina įtikinti tėvą įgyvendinti seną savo svajonę – apvažiuoti pasaulį.

O žaislą paštu į Paryžių išsiuntęs jo savininkas savo minkštuoliui gali parinkti ne tik bendrą pagrindinių įdomybių, bet ir temines ekskursijas: istorinę, meninę, prabangos bei „Da Vinčio kodo”.

Įmonė, žinoma, siūlo atsiųsti ne tik savo, bet ir vaikų, draugų ar net bendradarbių pliušinius žaislus.

„Įsivaizduokite, kaip jie nustebs, kai elektroniniame pašte pamatys, kad jų žaislas šiuo metu keliauja po Paryžių!” – neįprastą verslo sumanymą reklamuoja prancūzai.

Parengta pagal www.lrytas.lt

 


Komentarai