Naujienos

Žiūrėk filmą "Ozo legendos: sugrįžimas į Smaragdo miestą" ir laimėk knygą


 

Klausimas: 

Animacijoje visai šeimai „Ozo legendos: sugrįžimas į Smaragdo miestą“ gausu įvairių personažų. Kurie iš jų kartu su Dorote keliaują geltonų plytų keliu?
a) Generolas Gilys, Porceliano karalaitė, išmintingoji pelėda
b) Kaliausė, liūtas ir geležinis medkirtys
c) Juokdarys, skraidančios beždžionės, teisėjas Plombatraukis 
 
Atsakymą siųskite: info@tiputapu.lt arba imandra@tiputapu.lt 
 
Apie filmą ir knygą:
 
Nepaprastai spalvinga ir šmaikšti pasaka kviečia pamiršti įprastą pasaulį ir dar kartą pabėgti į nuostabią Ozo šalį. Muzikinė animacija visai šeimai „Ozo legendos: sugrįžimas į Smaragdo miestą“ („Legends of Oz: Dorothy's Return“) pristato dar nematytus Dorotės ir jos draugų nuotykius. Smaragdo miestas ir jo keistenybės pirmą kartą atgyja ir 3D formatu.
 
Ozo šalyje ir vėl neramu. Ją siekia užgrobti į klouno drabužius įkalintas, tačiau pajaco savo būdu nė iš tolo neprimenantis raganius Juokdarys. Norėdama išgelbėti iš bėdos Kaliausę, Liūtą, Geležinį medkirtį ir visą Smaragdo miestą, Dorotė turi imtis pavojingo plano. Siekti tikslo mergaitei padeda visi gerieji Ozo gyventojai, tarp kurių pamatysime aristokratišką maršalą Gylį, trapiąją Porcelianinę princesę ir snapo neužčiaupiančią milžinišką pelėdą vardu Išminčius. Kelionėje bičiulių nuolat tykos klastingi Juokdario kerai ir jo pagalbininkės skraidančios beždžionės.
 
Legendinį pasakojimą apie Ozą sukūrė amerikiečių rašytojas L. Frankas Baumas. Pirmoji jo knyga „Nuostabusis Ozo šalies burtininkas“, pasirodžiusi 1900 metais, tapo tik didžiulės keturiolikos knygų serijos pradžia. Vėliau nuotykius Ozo šalyje plėtojo net keletas rašytojų, o animacija  „Ozo legendos: sugrįžimas į Smaragdo miestą“ sukurta remiantis L. Franko Baumo anūko Rogerio S. Baumo kūryba.
 
Niekada nemačiusiems ir neskaičiusiems apie Ozą bus nesunku įsijausti į jo stebuklingą pasaulį, o tie, kurie jau yra keliavę geltonų plytų keliu, žino, kad kiekvienas pasivaikščiojimas juo atneša daug  linksmybių, nuotykių ir šiltų emocijų.
 
 
Ozo legendos: sugrįžimas į Smaragdo miestą (Legends of Oz: Dorothy's Return).
PREMJERA LIETUVOJE: 2014.08.01
REŽISIERIUS: Will Finn, Dan St. Pierre
SCENARIJUS: Adam Balsam, Randi Barnes, Roger S. Baum (romanas)
ĮGARSINO: Judita Urnikytė, Giedrius Arbačiauskas, Algis Dainavičius, Jurgis Damaševičius, Aistė Smilgevičiūtė, Sergėjus Ivanovas, Donalda Meiželytė, Edita Zizaitė-Damaševičienė ir kiti   ŽANRAS: nuotykių animacija
ŠALIS: JAV
ANONSAS (dubliuota lietuviškai):
www.youtube.com/watch?v=-D7BDVJB4SI&feature=youtu.be 
 
 

Komentarai