Naujienos

Vaikų piešinių paroda "Ant ratų" finišuoja Palangoje


Liepos 30 dieną keliaujanti vaikų piešinių paroda „Ant ratų 2011“ baigia savo kelionę Palangoje.

Paroda, startavusi birželio viduryje Druskininkuose, aplankė keturiolika miestų. Spalvingi vaikų piešiniai kiekviename mieste pildė gausėjančią parodą, kurios tema buvo „Bičiulystė“. Ji buvo skirta žymiajam dailininkui ir kompozitoriui M.K. Čiurlioniui atminti.

Didžiausioje keliaujančioje po Lietuvą parodoje vaikai ne tik piešė, dainavo, deklamavo, žaidė, bet ir dalyvavo konkursuose, laimėjo prizų, susitiko su žymiais to krašto žmonėmis. Pvz., parodą Raseiniuose aplankė poetas Juozas Nekrošius, kuris pasveikino savo žemiečius su gražia švente. Palangoje koncerte dalyvaus vaikų mylima daininkė Eglutė Jurgaitytė. Šventinį renginį ves aktorė Joana Čižauskaitė.

Džiaugiamės, kad tiek gabių ir kūrybingų vaikų auga mūsų Lietuvoje. Drąsiai galime vadintis Čiurlionio kraštu, - sako parodos „Ant ratų 2011“ organizatoriaus VšĮ „Socialiai atsakingo verslo klubas“ direktorė Živilė Burdaitė. - Reikia žvelgti į ateitį ir nuo vaikystės ugdyti socialiai atsakingas asmenybes, kurios būtų drąsios, nebijančios reikšti minčių ir siektų ne konkuruoti tarpusavyje, o draugauti ir kurti.“

Keliaujanti vaikų paroda per septynias savaites surinko daugiau nei tūkstančio piešinių parodą. Kadangi vasara buvo lietinga daugelis darbų buvo „pakrišktyti“ lietumi, tačiau išlikę sveiki piešiniai bus padovanoti Vilniaus Antakalnio vaikų ligoninei.
Taigi, mažieji kūrėjai galėjo kurti ir papildyti savo darbeliais keliaujančią parodą, taip prisidėdami prie socialiai atsakingos visuomenės kūrimo.

Šventiškai po atviru dangumi įsikūrusi kilnojamoji paroda buvo remiama verslo, kuriam rūpi socialiai atsakinga visuomenė – auganti kūrybinga, aktyvi jaunoji karta.

Parodos „Ant ratų 2011“ globėja – „Maxima LT‘, rėmėjai „Lukoil Baltija“, „Busturas“, „Žaislų planeta“, Haribo“ ir kt. Vaikų piešinių parodos informacinis partneris – žurnalas vaikams „Tipu Tapu.

Vaikų piešinių paroda „Ant ratų“ organizuojama jau antrą kartą. Organizatoriai tikina, kad ir kitais metais per Lietuvą riedės vaikų piešinių paroda. „Tai graži tradicija, kurią žadame tęsti, skatinti ugdyti kūrybingą, spalvingą asmenybę, - sako Ž.Burdaitė. – Neabejojame, kad kitais metais sulauksime dar didesnės verslo kompanijų paramos ir mūsų valdžios atstovų dėmesio“.

Daugiau informacijos:

Živilė Burdaitė; VšĮ „Socialiai atsakingo verslo klubas“ direktorė;

 Tel. nr.: +370 682 50444; E-paštas: zivile@parodantratu.lt
 


Komentarai