Naujienos

Vaikų metų knyga - "Sapnų katytė"


Vaikų Metų knyga išrinkta Kęstučio Kasparavičiaus „Sapnų katytė“ („Nieko rimto“), kurioje  pasakojama apie poetišką, skambančią ir kvepiančią Sapnų šalį, kurioje nereikia skubėti, apie katytę, tos šalies vaizdus atnešančią į tikroviškame pasaulyje gyvenančios mergaitės sapną.

 
Autorius, atsiimdamas apdovanojimą, dėkojo balsavusiems už visas penkias vaikų knygas. „Sapnų katytės paprašytas, noriu padėkoti visiems vaikams, kurie balsavo už viso šaunaus penketuko knygas. Labai džiugu, kad vaikai skaito, nes aišku, kad parašyti knygą yra vieni niekai, bet ją perskaityti, tai jau didelis žygdarbis“, – sakė K. Kasparavičius. 
 
Vaikų Metų knygą skaitytojai rinko iš penkių kūrinių. Be K. Kasparavičiaus „Sapnų katytės“, ekspertai rinkimams siūlė dar keturias knygas. Tai Jono Liniausko „Suvyniota diena, arba Kokio dydžio būna didelė meilė“ („Alma littera“), Nomedos Marčėnaitės „Lėlė“ („Tyto alba“), Renatos Šerelytės „Krakatukai kosmose“ („Alma littera“) ir Vilės Vėl „Kaip mes išgarsėjome“ („Metodika“).

Komentarai