Naujienos

Top Fun Akademijos vaikų vasaros stovykla


Rugpjūčio 6-12 d.  į antrąją Top Fun Akademijos vasaros stovyklą, kuri vyks Prienų rajone, Stakliškėse, „Guosta“ sodyboje, kviečiami 6-14 metų amžiaus vaikai.

Čia stovyklautojų laukia įvairiausių meno sričių: muzikos, teatro, šokio, kino, dailės, mados pamokėlės, pasirodymai, neribotos galimybės saviraiškai, kūrybiškumui bei talentams atsiskleisti. Jei ir tu nenustygsti vietoje, o vasarą nori praleisti turiningai – prisijunk!
Top Fun Akademijos vasaros stovykla yra skirta vaikams, siekiantiems tobulinti meninius gabumus (šokiai, dainavimas, aktorystė, kūrybinė veikla grupėje). Stovyklos metu su vaikais dirbs kompetetingi šokio, dainavimo, aktorinio meistriškumo dėstytojai ir įvairia aktyvia veikla užisimantys stovyklos vadovai. Į stovyklą vyksta vaikai, jau lankantys įvairius užsiėmimus Top Fun Akademijoje. Taip pat gali prisijungti visi Top Fun akademijos studentų draugai ar giminačiai bei visi norintys tobulinti meninius gebėjimus.
 

Stovykos programa*:

I diena
Atvykimas. Susipažinimo žaidimai. Stovyklos taisyklių sudarymas. Pristatoma stovyklos septynių dienų programa. Maudynės, pramogos lauke. Sportiniai žaidimai. Susipažinimo vakaronė su muzika ir šokiais.
II diena
Vaikai pradeda dalyvauti rungtyse, vykdyti kūrybines užduotis, kurių pasiekti rezultatai bus įvertinti stovyklos pabaigoje. Su Top Fun Akademijos dėstytojais mokosi šokti, dainuoti, vaidinti. Vakare vaikai žiūri jų pačių pasirinktą filmą (kinas po atviru dangumi).

III diena
Į stovyklą atvyksta žymus įdomus visuomenėje žmogus (dainininkas, šokėjas, aktorius). Su vaikais diskutuoja apie savo profesijos ypatumus, vėliau kartu su vaikais atlieka tam tikras kūrybines užduotis bei rungtis, kurios yra susijusios su atstovaujama meno šaka. Vakare – karaoke vakaras, vaikai dainuoja savo pasirinktas dainas.

IV diena
Vaikai toliau dalyvauja įvairiose rungtyse, žaidžia įvairius gabumus lavinančius žaidimus, su Top Fun Akademijos dėstytojais mokosi šokti, dainuoti, vaidinti. Vakare vaikai žiūri savo pačių pasirinktą filmą (kinas po atviru dangumi).

V diena
Į stovyklą atvyksta dar vienas įdomus ir žymus žmogus, su juo vaikai diskutuoja apie svečio atstovaujamą meno šaką, atlieka tam tikras kūrybines užduotis, dalyvauja rungtyse. Vakare vaikai žaidžia įvairius žaidimus.

VI diena
Finalinių rungčių diena. Įvertinamas visos savaitės įveiktų rungčių, kūrybių užduočių pasiektas rezultatas. Vakare mini renginukas – „Apdovanojimai“, po jų – pirtis, kubilas, šokiai.

VII diena
Atsisveikino žaidimai. Išvykimas.
*Top Fun Akademija pasilieka sau teisę koreaguoti programą.

Dienotvarkė:
09:00 – 10:00 Mankšta, švaros procedūros
10:00 – 11:00 Pusryčiai
11:00 – 13:00 Kūrybinė veikla, laisvas laikas
13:00 – 14:00 Pietūs
14:00 – 16:00 Rungtys, darbas komandoje, dienos svečiai ir meniniai užsiėmimai
16:00 – 17:00 Pavakariai
17:00 – 19:00 Žaidimai ir laisvas laikas
19:00 – 20:00 Vakarienė
20:00 – 23:00 Vakariniai užsiėmimai - kinas po atviru dangumi, karaoke, žaidimai komandose, pirtis ir kubilas.
23:00 – 09:00 Miegas
Prašome registruotis iki liepos 31 d. el.pšt. agne@idejulinija.lt
indre@topfun.org Daugiau informacijos tel. 8 604 61066
 

Top Fun Akademijos dėstytojai: Deivis, Bboy Vykis, Deividas Meškauskas, Marius Mačiulis, Ingrida Žiliūtė ir kt.

Stovyklos kaina 1 vaikui: 560 Lt.
Į kainą įskaičiuota maitinimas 5 kartus per dieną, apgyvendinimas su patogumais, stovyklos programa.


Komentarai