Naujienos

Tėvams - spektaklis, vaikams - nemokama auklė


Antrąjį sezoną po Lietuvą keliaujančios komedijos „Tėtis" kūrybinė grupė gerai pažino savo žiūrovą. Ir įsitikino, kad viena dažniausių priežasčių, kodėl jaunos šeimos vis atideda apsilankymą teatre - neturi kam palikti mažylio. „Toks vakaras - nuostabi dovana jaunai šeimai, tačiau ne kartą teko girdėti, kad prie tokios dovanos jaunieji tėveliai pageidautų ir auklės," - sako „Tėtis" - aktorius Ramūnas Rudokas.

„Tėčio" organizatoriai žengė naują žingsnį, vadovaudamiesi moto: šeima gali pramogauti kartu. Nuo šiol spektaklis „Tėtis" keliauja gastrolių su auklyte. Nuo balandžio 19 dienos jauni tėveliai į spektaklį galės atsivesti ir savo atžalas, o dviejų valandų spektaklio metu vaikučiai su auklyte žais šalia įrengtoje patalpoje. Ši paslauga įsigijusiems bilietus į spektaklį papildomai nekainuos.

Auklytė prižiūrės vaikus nuo 2 iki 12 metų.

Spektaklis „Tėtis" - skirtas visiems besilaukiantiems, ketinantiems ir turintiems mažų vaikų, - sako vienas iš pagrindinio vaidmens atlikėjų aktorius Darius Petkevičius. - Tai puikus vakaras jaunai šeimai, kuri ketina susilaukti vaikų, pamatyti ir pasiruošti kas jų laukia. O kaip gera tiems, kurie gali galų gale atsipūsti smagiai pasijuokiant iš savo dabartinio gyvenimo."

Spektaklio kūrėjai pabrėžia, kad „Tėtis" - linksma komedija apie tėvus ir vaikus, bet tai nėra spektaklis šeimai. Juodojo humoro komedija skirta porai. Jame linksmai kalbama apie rimtus dalykus - vyro ir moters santykius, ir apie tokius dalykus, kurie skirti tik suaugusiųjų ausims, sako „Tėčio" autoriai.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Islandijoje, Vokietijoje ir kitose pasaulio šalyse rodytą „Tėtį" į Lietuvą atvežė režisierius Juris Rijniekas, pirmiausia žinomas kaip „Urvinio žmogaus" režisierius ir vieno aktoriaus komedijos teatro žanro iniciatorius Latvijoje.
Balandžo mėnesio spektakliai:
Utenoje - Utenos kultūros centre ; balandžio 18 d. 18 val. vaidina Darius Petkevičius
Vilniuje - klube "New York”; balandžio 19 d. 19 val. vaidina Ramūnas Rudokas
Klaipėdoje - klube "Vakaris”; balandžio 20 d.20 val. vaidina Ramūnas Rudokas
Kaune - klube " Nautilus” balandžio 27 d. 19 val. vaidina Darius Petkevičius
Šiauliuose - klube "Martini” labalndžio 28 d. 19 val. vaidina Darius Petkevičius

 


Komentarai