Naujienos

Startuoja vaikų piešinių paroda „ANT RATŲ 2011“


Birželio 17 d. kelionę po Lietuvą pradeda vaikų piešinių paroda „Ant ratų 2011“. Paroda startuoja Druskininkuose, o finišuos liepos 30 dieną Palangoje, aplankiusi keturiolika Lietuvos miestų. Šių metų piešinių parodos tema – „Bičiulystė“. Paroda skirta žymiam dailininkui ir kompozitoriui M.K.Čiurlioniui atminti.

Keliaujanti vaikų piešinių paroda kviečia visu Lietuvos vaikus (3-10 metų amžiaus) dalyvauti parodoje. „Legendos byloja, kad kas šimtmetį gimsta genijus, tad Lietuvos kaimuose ir miesteliuose ieškosime mažųjų genijų, didžiųjų kūrėjų – čiurlioniukų. Taip paminėsime M.K.Čiurlionio 100-ąsias mirties metines, - sako parodos „Ant ratų 2011“ organizatoriaus VšĮ „Socialiai atsakingo verslo klubas“ direktorė Živilė Burdaitė.

Taigi, mažieji kūrėjai ir jų tėveliai kviečiami į net keturiolika miestų aplankysiančią parodą, kurią ir patys galės papildyti savo darbeliais, taip prisidėdami prie socialiai atsakingos visuomenės kūrimo.

Didžiausioje keliaujančioje po Lietuvą eksponuojamoje parodoje apsilankę vaikai galės dalyvauti konkursuose, piešti pagal organizatorių parengtas užduotis. Be to, kiekviename mieste gražiausių, originaliausių, čiurlioniškiausių darbų autoriai bus apdovanoti rėmėjų įsteigtais prizais.

Šventiškai po atviru dangumi įsikursianti kilnojamoji paroda remiama verslo, kuriam rūpi socialiai atsakinga visuomenė – auganti kūrybinga, aktyvi jaunoji karta.

Statistiniais duomenimis įrodyta, kad socialiai atsakingas verslas sėkmingesnis. Atsižvelgdami į tai projekto organizatorius „Socialiai atsakingo verslo klubas“ prie parodos „Ant ratų 2011“ kviečia prisijungti visus verslininkus, kuriems rūpi šalies ateitis.

Parodos „Ant ratų 2011“ globėja – MAXIMA LT,UAB, rėmėjai „Lukoil Baltija“, „Busturas“, „Žaislų planeta“ ir kt. Vaikų piešinių parodos informacinis partneris – žurnalas vaikams „Tipu Tapu“.

„Neverta gyventi tik dėl to, kas yra čia ir dabar. Reikia žvelgti į ateitį ir nuo vaikystės ugdyti socialiai atsakingas asmenybes, kurios yra drąsios, nebijančios reikšti minčių, kurių siekis ne konkuruoti tarpusavyje, o draugauti ir kurti“, - įsitikinusi Ž.Burdaitė.

Vaikų piešinių paroda „Ant ratų“ organizuojama jau antrą kartą. Praeitais metais parodoje dalyvavo apie tūkstantis vaikų iš globos namų bei darželių, kurių piešiniai buvo pačiomis įviariausiomis temomis; „Saugi vaikystė“, „Mano svajonių šeima“, „Kai užaugsiu, būsiu kaip...“. Paroda apkeliavo keturiolika miestų ir įkvėpė kurti mažuosius miestelėnus.

Paroda „Anr ratų 2011“ lankysis: Druskininkai (06 17), Marijampolė (06 18), Tauragė (06 24), Kelmė (06 25), Kėdainiai (07 01), Raseiniai (07 02), Mažeikiai (07 08), N.Akmenė (07 09), Molėtai (07 15), Anykščiai (07 16), Plungė (07 22), Telšiai (07 23), Nida (07 29), Palanga (07 30).

Daugiau informacijos:
Živilė Burdaitė
VšĮ „Socialiai atsakingo verslo klubas“ direktorė
Tel. nr.: +370 682 50444
E-paštas: zivile@parodantratu.lt


Komentarai