Naujienos

Šiandien - tarptautinė saugesnio interneto diena


 „Kaip užtikrinti saugesnį vaikų bendravimą internetu ir mobiliuoju telefonu?“ - tai Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos mini studijoje įvykusios ketvirtosio tiesioginės transliacijos tema, skirta Tarptautinei saugesnio interneto dienai.

 

Transliacijos metu asociacijos „Langas į ateitį“ direktorė Loreta Križinauskienė pristatė 2013 m. projektą „Saugesnis internetas“, vasario 5 d. renginius. Viešosios įstaigos „Vaikų linija“ vadovas, psichologas dr. Robertas Povilaitis pasakojo apie saugesnį vaikų elgesį internete ir mobiliaisiais telefonais, kaip apsisaugoti nuo internetinių sukčių ir apsimetėlių.
 
Transliaciją vedė Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Strateginių projektų plėtros skyriaus projektų vadovė Gabija Daukšaitė.
 
Tai jau yra ketvirtoji transliacija iš Nacionalinės bibliotekos mini studijos. Transliacijos susilaukia vis didesnio bibliotekininkų ir bibliotekos lankytojų susidomėjimo.
 
Transliacijos įrašą galima pažiūrėti: http://youtu.be/pfB0GNyvuRI 
 

Informaciją parengė:

Gabija Daukšaitė, Strateginių projektų plėtros skyriaus projektų vadovė ir transliacijos moderatorė, Lietuvos Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka

    

 


Komentarai