Naujienos

Seminaras „Aš – pasakininkas“


Seminarą ves psichologė, pasakų dirbtuvės „Permainų vėjas“ įkūrėja ir autorė Viktorija Grigorjeva. 

 
KVIEČIAME REGISTRUOTIS!
 
Tai kūrybinis ir mokomasis susitikimas, kurio metu aš su malonumu pasidalinsiu viskuo, ką sužinojau ir sužinau stebuklingame pasakų pasaulyje. 
Kalbėjimas su savimi ir kitais pasakos pagalba – puiki galimybė giliau pažinti save ir kitus, savo paslėptus poreikius, resursus ir potencialą.
Pasakos kūrimo procesas harmonizuoja ir tai  atsispindi  realiame gyvenime, kasdieniuose santykiuose su šeima, draugais, kolegomis, nepažįstamais žmonėmis, gamta ir visata ...
Kalbant apie probleminę situaciją žmogus dažniausiai jaučia pasipriešinimą ir  įtampą. Kai aktuali problema projektuojama į pasakos siužetą, personažus - patiriamas malonumas ir siekiama problemos sprendimo.
Per pasakas, istorijas, legendas mes gauname informaciją apie paslėptas vienų ar kitų įvykių priežastis, apie pamokas, kurios paslėptos šiuose įvykiuose. Tai kaip „Gyvenimo vadovėlis“, kurio tikslas yra padėti žmogui realiai priimti savo gyvenimo įvykius, išmokti ištvermingumo ir sėkmingų santykių. 
Seminaro metu susipažinsite su:
 
- Pasakų terapija;
- Darbo su pasakomis metodais;
- Pasakų kūrimo metodais;
 
Pakviesiu jus sukurti savo pasaką, pagaminti jai knygutę su įdomiu viršeliu ir ypatingomis iliustracijomis. Kūrdami savo pasakas, jūs išmoksite kurti pasakas kartu su savo artimaisiais. Savo kūrybos pasaką galėsite pasekti bet kam. 
 
Seminaras lietuvių kalba vyks: 2013 m. liepos 11 d. (ketvirtadienį).  
Laikas: 18.00 - 21.00 val.
Vieta: SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJA, Vytenio g. 10, Vilnius (atskiras įėjimas iš kiemo pusės) – www.pazinimassaviraiska.lt 
 
Seminaro kaina – 80 Lt (užsiregistravus iki 2012.07.05 ), 100 Lt (užsiregistravus vėliau).
Registracija bus patvirtinama gavus apmokėjimą. Mūsų rekvizitai:
VšĮ SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJA
Įmonės kodas: 303011485; a.s LT957044060007887398
 
Registruotis galima: 
El.p.: pazinimas.saviraiska@gmail.com
Tel. pasiteirauti: 868444109 (Dainora) , 860420485 (Asta)
 

Trumpai apie pasakų dirbtuvės autorių:
Jeigu mano oficialus išsilavinimas baigus mokyklą galėtų kalbėti, tai greičiausiai jis prabiltų taip:
- Baigiau Maskvos ekonomikos lingvistikos institutą, Psichologijos fakultetą. Čia įsigijau psichologo ir psichologijos dėstytojo diplomą. Baigiau psichologinio konsultavimo specializaciją.
- Maskvos kognityvinio konsultavimo institute baigiau bazinę kognityvinio orientacinio konsultavimo programą.
- Tarptautiniame praktinės psichologijos „Integracija“ centre ( Maskva) baigiau bazinę simbolių dramos kvalifikacijosjos kėlimo programą.
- Tarptautiniame biznio institute (Vilnius) baigiau tris NLP kvalifikacijos kėlimo kursus.
- Baigiau Reiki sistemos (energetinis gydymas) tris praktinius kursus pagal gydytojo Mikao Usui metodą (Japonija) ir gavau meistro – gydytojo vardą.
 
Visa tai yra savęs, žmonių, pasaulio, visatos pažinimo mano įrankių dalis.
Tačiau, sukūrusi pirmąją pasaką – aš pajutau palengvėjimą. Kai sukūriau antrąją – pajutau harmoniją ir ramybę. Trečiąją – pradėjau suprasti stebuklingą pasakų pasaulį. Šis pažinimo procesas be galo ir be krašto, nes pasakų pasaulis beribis. 
Kiekvienas žmogus turi daug galimybių, jėgų, energijos, resursų, kūrybingumo, drąsos, spontaniškumo, patiklumo, grožio, meilės ir kitų lobių. Kiekvieno viduje yra visuma, kuri nedaloma į „taip“ ir „ne“, nėra „blogai“ ir „gerai“. Savo visumos suvokimas atveria kažką naujo, kitas galimybes, kitą savęs, supančio pasaulio matymą. Man žmogus – tai nesibaigiančių turtų sala. Šiuo požiūriu labai įdomu nagrinėti pasaulį ir viską, kas yra jame. Kad galėčiau žmogui parodyti jo vidinę planetą ir pradėčiau lobių paiešką, aš naudoju visus savo įrankius. Dirbdama  su džiaugsmu aptinku naujus įrankius – tai vidinės kito žmogaus erdvės dovanos.
Linkiu visiems svarbiausių ir gerų permainų,
 
Viktorija Grigorjeva
 
 
 
.
 

Komentarai