Naujienos

Raganiukės teatro premjera Šv.Kalėdoms


 Raganiukės tatras kviečia visus gruodžio 8 dieną į premjerą-spektaklį "Tikroji Kalėdų Senelio istorija".

Spektaklis „Tikroji Kalėdų Senelio istorija“ pradėtas statyti jau vasarą. Jį kuria „Raganiukės teatro“ kūrybinė komanda – jaunosios kartos profesionali kostiumų ir dekoracijų dailininkė Rasa Babčionokaitė, garso ir muzikos operatorius Aleksandras Kuzmeno, Kalėdų senelį įkūnys pats Povilas Liubinas. 
 
„Tikroji Kalėdų senelio istorija“ įtrauks vaikus į interaktyvią pasaką apie Kalėdų senelio gimimą, jo tapimą geriausiu vaikų draugu ir globėju, Kalėdų senelio nuotykius, kuriuos jam tenka patirti kartu su ištikimaisiais nykštukais, fėjomis, elniu, keliaujant pas vaikus. Žiūrovai taps istorijos apie Kalėdų senelio pergalę prieš tris olose gyvenančius demonus liudininkais, sužinos, kokia yra Kalėdų prasmė ir kaip atrodo Kalėdų senelio šalis – Juoko Slėnis. 
 
Po spektaklio vaikų lauks susitikimas su Kalėdų Seneliu. „Raganiukės teatro“ Kalėdų seneliui teatro dailininkė pasiuvo Nemirtingumo mantiją, sukūrė didingą sostą, o Kalėdų senelio elniui įteikė puošnų kailinį apsiaustą. Kalėdų seneliui bendrauti su vaikučiais padės jo pagalbininkai nykštukai ir fėjos. 
 
Daugiau informacijos: www.raganiuke.lt 
 


Komentarai