Naujienos

Raganiukės teatro Kalėdos su Grinču


„Raganiukės teatras“ gruodžio 17 d. ir 31 d. kviečia į premjerą - miuziklą „Kaip Grinčas Kalėdas vogė“.

Premjeriniame spektaklyje susitiksite su amerikietiškos pasakos personažu Grinču – žaliakailiu storapilviu padaru. Grinčas gyveno vienas, atsiskyręs nuo visų gyventojų, nors iš tiesų buvo geras padarėlis, tik jo širdis buvo maža. Kai iki Šv. Kalėdų buvo likę 3 dienos, 17 valandų ir 33 minutės, Grinčas galutinai supyko ant šventiškai nusiteikusių kaimynų, belaukiančių didžiosios šventės. Įniršęs Grinčas ėmė regzti planus, kaip pavogti visas Kalėdų dovanėles. Pasakoje sutiksite ir naujų nematytų personažų – lietuviškąjį Riterį Patrakėlį, Raganą ir Paršiuką Nuf Nufą. Kartu su aktoriais vaikai ieškos pradingusių dovanų bei dalyvaus Grinčo ir Riterio Patrakėlio komandų mūšyje.

Žiūrovai kartu su Pasakos Karalystės gyventojais dainuos Kalėdines dainas, pamatys nepriekaištingą aktorių vaidybą, galės grožėtis įspūdingais veikėjų kostiumais. Veiksmo kupinas siužetas sužavės ir didelius, ir mažus teatro žiūrovus. Spektaklio pabaigoje Kalėdų Senelis vaikams scenoje įteiks kalėdines dovanėles. Dovaną gali paruošti patys tėveliai arba patikėti šį darbą „Raganiukės teatro“ dovanų nykštukams!

Taip pat šiais metais „Raganiukės teatro“ Kalėdų Senelis pasiryžo padaryti labai didelį darbą - specialią anketą teatro svetainėje www.raganiuke.lt užpildžiusiam teatro draugui parašyti asmeninį kalėdinį laišką. Tai puiki proga pradžiuginti savo vaiką, o Kalėdų laukimą paversti tikru stebuklu!
 


Komentarai