Naujienos

„Raganiukės teatre“ JAV ambasados dovana – spektaklis „Indėniukas Kikas“


JAV ambasada Vilniuje kviečia visus nemokamai apsilankyti gegužės 22 d. 12 val. „Raganiukės teatre“. Spektaklis „Indėniukas Kikas” yra renginių ciklo „Amerikos kultūros pavasaris“ dalis. Šis renginys yra puiki proga mažiesiems iš arčiau susipažinti su senąja Amerikos kultūra, o suaugusiems pasakojama istorija trumpam primins vaikystę.

Tikriausiai daugelis vyresnės kartos literatūros mylėtojų atsimena Čarlzo Torsono knygutę „Kikas“. Ar pamenate pavojingus indėniuko nuotykius bei jo didvyrišką poelgį – mažojo ereliuko išgelbėjimą? Turbūt buvo sunku įsivaizduoti šią istoriją atkurtą teatro scenoje, tačiau dabar, jūs ir jūsų vaikai galite tai pamatyti ir priartinti savo vaikus prie savo vaikystės.

Spektaklio istorijos pasakotojai – šmaikštauti mėgstanti bebrų porelė. Geriausias bebrų draugas indėniukas Kikas yra pagrindinis pasakojimo herojus. Berniukas trokšta tapti medžiotoju ir turėti spalvingą plunksnų karūną, kokią turi jo senelis. Kikui senelis Eiklusis Žirgas yra didelis autoritetas, tad patarimo eina ieškoti pas jį. Susitikimas su seneliu Eikliuoju Žirgu labai mitologizuojamas – pasigirsta senasis indėnų protėvių balsas ir senelis smilkalų ir dūmų kamuoliuose paskendęs skleidžia Kikui išmintį apie kalnus ir vėją. Indėniukas drąsiai leidžiasi į kelionę, net nenutuokadamas kokių nuotykių patirs. Dėl jo siekių tapti didžiu medžiotoju jam tenka atlaikyti ne tik speiguojančios žiemos audras, bet ir susigrumti su Lūšimi.

Spalvos, muzika, aktorių energija ir įvairūs šviesos efektai pradžiugins didelių ir mažų žiūrovų
širdis. Pats spektaklis – kaip miuziklas, kuriame efektingiausias vietas vainikuoja herojų dainelės, tai linksmina vaikus, juos nuotaikingai veikia.

Pažiūrėję šį spektaklį kartu su savo atžala, pasijusitę sėdėję ant vieno prisiminimų tilto. Juk suagusieji yra svajoti pamiršę vaikai! Paskubėkite registruotis į spektaklį skambindami į „Raganiukės teatrą“, nes vietų skaičius ribotas.
 


Komentarai