Naujienos

„Raganiukės teatre“ - „Princesė ir Nykštukas“Šį šeštadienį, lapkričio 19 dieną, „Raganiukės teatras“ jau šimtąjį kartą žiūrovams rodys dramatišką pasaką mažiems ir dideliems „Princesė ir Nykštukas“, kurioje pasakojama apie geraširdį nykštuką ir ledinės širdies princesę. Šis spektaklis pastatytas pagal žymaus rašytojo Oskaro Vaildo pasaką „Infantės gimtadienis“.

Istorijoje susitinka dvi skirtinguose pasauliuose gyvenančios asmenybės – išoriniu grožiu neapdovanotas nuoširdus romantikas nykštukas ir tuščios sielos gražuolė princesė. Princesės gimtadienio puotoje šokantis nykštukas ją įsimyli ir savo svajonėse padovanoja savo širdį. Deja, realybė pasirodo esanti žiauri ir netikėta geraširdžiam pasakos herojui. Šių istorijos veikėjų susitikimas verčia susimąstyti apie tikrąsias vertybes mūsų gyvenime. Kaip mylėti kitą žmogų – akimis ar širdimi? Kas yra tikroji laimė – materialinės ar dvasinės vertybės?

 „Raganiukės teatras“ yra teatras, sukurtas vaikams, todėl ši istorija pateikiama vaikams suprantama kalba, vengiama įkyrios didaktikos, jungiant pramogą ir vaikų ugdymą. Spektaklyje skamba graži muzika, žiūrovus užburia pasakiški veikėjų kostiumai.
Nors šis pasakojimas sukurtas prieš šimtą metų, jame keliami esminiai žmonių bendrabūvio klausimai, ypatingai aktualūs ir šiuolaikiniam žmogui. Tikime, kad ši istorija ir suaugusįjį, ir mažąjį žiūrovą išmokys pamilti kitą žmogų tokį, koks jis yra.
 


Komentarai