Naujienos

Raganiukės teatras sugrįžta į Kauną


 Vilniaus Raganiukės teatras skelbia pavasarinį šūkį „Į Kauną!“. Nuo kovo mėnesio 17 dienos Raganiukės teatras Kauno Romuvos kino teatre tęsia rudenį pradėtą tradiciją ir kviečia pavasario savaitgalius praleisti su teatru. Raganiukės teatras gerbiamai Kauno miesto publikai pristatys ypatingas spektaklių premjeras. 

Pavasarį prasidėsiančių gastrolių repertuaras ypatingas tuo, kad šį sezoną Raganiukės teatras atveža lėlių žanro spektaklius. Gastroles teatras pradės su premjeriniu spektakliu „Zuikio vestuvės“. Spektaklyje, pastatytame pagal latvių liaudies pasaką, pasakojama šmaikšti istorija apie tai, kaip zuikis sumanė vesti tikrą mergaitę! Teatro repertuarą taip pat nuspalvins lėlių spektaklis „Geras šuo Ferdis“. Šį spektaklį pamėgo Vilniaus miesto vaikai ir tėveliai dėl klasikinių pasakos personažų – šuniuko Ferdžio, paršelių šeimynos, vištos, gaidžio - pasakojamos nepaprastos vieno kiemo istorijos. Spektaklis „Džudi ir Pančas“ kvies vaikus ir tėvelius susipažinti su angliškų pirštininių lėlių teatro tradicijomis.

Šį sezoną vaikai, dalyvaudami interkatyviuose spektakliuose, prisimins klasikinės Brolių Grimų pasakos apie tris paršiukus veikėjus bei susitiks su H. K. Anderseno bjauriuoju ančiuku. Interaktyvūs spektakliai, kuriuose vaidinti yra pakviečiami žiūrovai, įdomūs tuo, kad kiekvieną kartą tiek aktorių, tiek teatro lankytojų laukia staigmena. Pirmą kartą į sceną įžengę mažieji talentai kiekvieną kartą sukuria vis kitokį spektaklį. Vaidinantys vaikai yra nugrimuojami ir aprengiami tikrais teatro kostiumais. 

Ar dargana, ar saulė, Raganiukės teatras Jūsų laukia plačiai atvėręs duris Kauno romuvos kino teatre. Ypatingai šį sezoną laukiami senjorai su anūkais, nes senjorai į spektaklius eina nemokamai.
 
 
 

Komentarai