Naujienos

Raganiukės teatras: „Nepalik vaiko ant asfalto“


 „Raganiukės teatras“ užimtiems tėveliams siūlo išeitį - kūrybinį dienos centrą vaikams „Nepalik vaiko ant asfalto“

 
Kai miesto mokyklos ir darželiai užrakina duris iki rudens, tėveliai paprastai ima ieškoti išeities, kaip sukurti turiningą laisvalaikį savo atžalai. Tačiau dažniausiai tėvai gali pasiūlyti tik televizorių, kompiuterį ir dulkėtą kiemą. Taigi, kur vasaros Jūsų vaikas? 
 
„Raganiukės teatras“ siūlo išeitį užimtiems, dirbantiems tėveliams
 
„Raganiukės teatras“ jau 15 metų dirbantis vaikams, visą vasarą kvies ne tik į spektaklius, bet ir kiekvieną darbo dieną atvers paslaptingos teatro karalystės kūrybiniame dienos centre „Nepalik vaiko ant asfalto“.
 
Kūrybinėje dienos stovykloje „Nepalik vaiko ant asfalto“ didelis dėmesys skiriamas vaikui. Siekiame, kad kiekviena diena „Raganiukės teatre“ būtų naudinga ir prasminga Jūsų vaikui. Manome, kad įgūdžių lavinimas ir gebėjimų tobulinimas reikalingi nuolatos. Geriausiai ir produktyviausiai žinių vaikai semiasi žaisdami žaidimus. O jei dar draugų būryje! „Raganiukės teatre“ vasarą veiksiančioje kūrybinėje dienos stovykloje vaikai ne tik susiras naujų draugų, bet ir su vadovais galės dalyvauti įvairiuose meniniuose užsiėmimuose – dailės, teatro, muzikos, rankdarbių. 
 
Užsiėmimuose vaikai patikrina ir gerina savo bendravimo įgūdžius, susiranda tikrų draugų. Diena be tėvelių prabėga nejučia, o vakare susitikus visiems labai smagu pasidalinti dienos įspūdžiais. Kūrybinėje dienos stovykloje vaikai turiningai leidžia atostogas bei įgauna neįkainojamos patirties kūrybiškoje erdvėje.
 
„Raganiukės teatras“ kviečia pasinaudoti galimybe padovanoti nepamirštamą bei ugdomajį vasaros nuotykį savo vaikui! 
Siūloma paslauga orientuota į vaikus, bet pritaikyta šiandieninei tėvų finansinei padėčiai.
 
„Raganiukės teatro“ kūrybinėje dienos stovykloje vaikų laukia žaisminga, jauki ir saugi aplinka. Ar ne tokios aplinkos kiekvienas užsiėmęs tėvelis nori savo mažyliui?
 
Daugiau informacijos apie kūrybinę dienos stovyklą vaikams „Nepalik vaiko ant asfalto“ rasite internete www.raganiuke.lt arba teiraukitės telefonu 867719812 bei el. paštu dienoscentras.raganiuke@gmail.com 
 
Parengė Violeta Kungytė
 

Komentarai