Naujienos

Piešinių konkursas „Mano šeimos gydytojas"


 Gegužės 12 dieną Vilniaus teritorinėje ligonių kasoje buvo apdovanoti ligonių kasų organizuoto pradinių klasių mokinių piešinių konkurso „Mano šeimos gydytojas“ nugalėtojai iš Vilniaus ir Alytaus apskričių savivaldybių.

 Nuo vasario 1 dienos iki kovo 31 dienos Vilniaus teritorinė ligonių kasa (Vilniaus TLK) sulaukė 1 167 darbelių, kuriuose vaikučiai pavaizdavo savo šeimos gydytoją, jo atsakingą darbą ir rūpestį pacientais. Piešinius vertino specialiai sudaryta komisija, kuri iš kiekvienos konkurse dalyvaujančios savivaldybės išrinko po 1 nugalėtoją ir 1 visos Vilniaus TLK veiklos zonos prizininką.

 Konkurso nugalėtojų apdovanojimų ceremonijoje Vilniaus TLK direktorius Vytautas Mockus dėkojo Vilniaus ir Alytaus apskričių pradinių klasių moksleiviams už jų aktyvumą ir susidomėjimą šeimos gydytojo darbu. Džiaugėsi, kad šis konkursas paskatino ne tik moksleivius, bet ir jų šeimos narius labiau domėtis savo sveikata ir šeimos gydytojo teikiamomis paslaugomis.

 Susirinkusius moksleivius, jų šeimos narius ir mokytojus sveikino šio piešinių konkurso vertinimo komisijos narė VšĮ Centro poliklinikos direktoriaus pavaduotoja medicinai dr. Audronė Juodaitė-Račkauskienė. Specialius prizus konkurso dalyviams įsteigė ir sveikinimo kalbą tarė Lietuvos Respublikos Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas Antanas Matulas. Įspūdžiais apie dalyvavimą konkurse dalijosi Elektrėnų savivaldybės Semeliškių gimnazijos pradinių klasių mokytoja Vaita Vitkauskaitė.

 Konkurso laimėtojai

 Vaikų piešinių konkurso „Mano šeimos gydytojas“ prizininke tapo – Rūta Baležentytė iš Alytaus Šaltinių pagrindinės mokyklos 4A klasės. Mokytoja Ilona Andriušienė. (piešinys publikuojamas)

 Vaikų piešinių konkurso nugalėtojais Vilniaus ir Alytaus apskrityse tapo:

 Alytaus miesto savivaldybėje – Augustina Ivašauskaitė iš Alytaus Senamiesčio pradinės mokyklos 4B klasės. Mokytoja Renata Jančauskienė.

 Alytaus rajono savivaldybėje – Karolina Savonytė iš Alytaus rajono Simno gimnazijos 3B klasės. Mokytoja Laima Jurčiukonienė.

 Druskininkų savivaldybėje – Vincentas Akstinas iš Druskininkų „Atgimimo“ mokyklos 4C klasės. Mokytoja Edita Žukauskienė.

 Elektrėnų savivaldybėje – Miglė Ašmenaitė iš Elektrėnų savivaldybės Semeliškių gimnazijos 3 klasės. Mokytoja Vaita Vitkauskaitė.

 Lazdijų rajono savivaldybėje – Miglė Valukonytė iš Lazdijų rajono Šventežerio mokyklos 1 klasės. Mokytoja Nijolė Berškienė. 

 Šalčininkų rajono savivaldybėje – Jelizaveta Fedotova iš Šalčininkų „Santarvės“ gimnazijos 4 klasės. Mokytoja Marina Ptašinskaja.

 Širvintų rajono savivaldybėje – Ieva Mikulevičiūtė iš Širvintų pradinės mokyklos 1D klasės. Mokytoja Vitalija Šapurienė.

 Švenčionių rajono savivaldybėje – Ugnė Builytė iš Švenčionių pradinės mokyklos 1C klasės. Mokytoja Rasa Štuikienė.

 Trakų rajono savivaldybėje – Auksė Banuškevičiūtė iš Trakų rajono Onuškio Donato Malinausko gimnazijos 3 klasės. Mokytoja Milda Verseckienė.

 Ukmergės rajono savivaldybėje – Ugnė Deviatnikovaitė iš Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos 1A klasės. Mokytoja Daiva Butkienė.

 Varėnos rajono savivaldybėje – Viltė Budrytė iš Varėnos „Šaltinėlio“ pradinės mokyklos 1C klasės. Mokytoja Ona Veličkienė.

 Vilniaus miesto savivaldybėje – Jovita Bielskytė iš Vilniaus Gabijos gimnazijos 3C klasės. Mokytoja Audronė Mockuvienė.

 Vilniaus rajono savivaldybėje – Patrycja Šatkovska iš Vilniaus rajono Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos 4B klasės. Mokytoja Marija Bogdevič.  

 Specialieji prizai

 Vilniaus visuomenės sveikatos biuro įsteigtais prizais buvo apdovanotos Radvilė Augulytė iš Vilniaus Sietuvos progimnazijos 2 klasės (mokytoja Nijolė Lukoševičienė) ir Saulė Mincevičiūtė iš Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijos 3 klasės (mokytoja Sonata Verbaitienė).

 Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas Antanas Matulas už geriausią piešinį prizą įteikė R. Baležentytei, už puikiai atvaizduotą sveikatos gerinimo idėją – S. Mincevičiūtei, prizus už darbelių originalumą skyrė R. Augulytei ir A. Ivašauskaitei, o už geriausiai išreikštą šeimos gydytojo profesiją prizas atiteko M. Ašmenaitei.

 Atvirlaiškiai

Kiekvienos teritorinės ligonių kasos prizininkų darbeliai spaustuvėje pavirto atvirlaiškiais. Juos į namus parnešę vaikai primins namiškiams, kaip svarbu laiku apsilankyti pas šeimos gydytoją, pasitikrinti sveikatą ir padėkoti gydytojui. Šiuos nemokamus atvirlaiškius vaikučiai, tėveliai, mokyklų vadovai ir mokytojai gali gauti atvykę į Vilniaus TLK.

Vaikų piešinių konkursas „Mano šeimos gydytojas“ yra ligonių kasų socialinės akcijos „Sveika šeima“, skirtos Tarptautinei šeimos dienai paminėti, dalis.  

 Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija

 


Komentarai