Naujienos

Parodos „ANT RATŲ 2011“ dovana ligoninei


Šią savaitę (2011 m. rugsėjo 19 dieną) vaikų piešiniai, dalyvavę parodoje „Ant ratų 2011“, buvo padovanoti Vilniaus Antakalnio vaikų ligoninei. Spalvingi, įrėminti 160 vaikų paveikslai, apkeliavę 14 Lietuvos miestų ir miestelių, papuošė ligoninės sienas.

Vaikų piešinių parodos „Ant ratų 2011“ iniciatorė, „Socialiai atsakingo verslo klubo“ direktorė Živilė Burdaitė ligoninę aplankę kartu su šios parodos globėjais ir daugais.

Pasak Ž.Burdaitės, „šių paveikslų yra labai gera energija, kadangi juos piešė vaikai, kupini meilės, svajonių ir bičiulystės, todėl neabejojame, kad jie tikrai padės sveikti mažiesiems ligoniukams“.

„Siekiame, kad kuo daugiau vaikų mūsų šalyje būtų pastebėti ir įvertinti, kad turėtų pakankamai erdvės atskleisti savo gabumus, todėl keliaujančios parodos iniciatyva mums labai svarbi, - sakė Olga Malaškevičienė, „MAXIMA LT“ atstovė ryšiams su visuomene.

Parodos globėja prekybos tinklas MAXIMA padovanojo ligoninei ir kūrybos kampelį, kuriame knygos ir piešimo priemonės padės nors trumpam pamiršti negalavimus, skatins bendrauti ir kurti.

Parodos atidarymo metu Antakalnio vaikų ligoninėje vaikai nupiešė du paveikslus, kurie pradės 2012 metų parodą „Ant ratų“.
Renginyje dalyvavo ir ligoninės direktorius Rimantas Keblas, Vaikų ligų klinikos vedėja med. dr. Odeta Kinčinienė ir kt.

Ligoninės administracija padėkojo už gražią iniciatyvą – piešinius ir nuoširdų dėmesį ligoninės vaikams.

Vaikų piešinių paroda „Ant ratų“ buvo organizuojama jau antrą kartą (2010 m.,2011 m.)
2011 m. paroda, startavusi birželio viduryje Druskininkuose, aplankė keturiolika miestų. Didžiausioje keliaujančioje po Lietuvą parodoje vaikai ne tik piešė, dainavo, deklamavo, žaidė, bet ir dalyvavo konkursuose, laimėjo prizų, susitiko su žymiais to krašto žmonėmis. Spalvingi vaikų piešiniai kiekviename mieste pildė gausėjančią parodą, kurios tema buvo „Bičiulystė“. Ji buvo skirta žymiajam dailininkui ir kompozitoriui M.K. Čiurlioniui atminti.

                            

 


Komentarai