Naujienos

Paroda "Ant ratų'2012" Ramučiuose


Liepos 21 d. vaikų piešinių paroda „Ant ratų‘2012“ aplankė Ramučius (Kauno raj.). Renginys įvyko prie kultūros centro. Mažame miestelyje susirinko ne tik vietiniai vaikai iš Ramučių, bet ir iš Kauno. Vaikai piešė svajonių pasaulį ant baliono, jį perteikdami kaip žemę, kurioje gyvena. Jaunieji menininkai sukūrė kultūros namams vėliavą, kuri Ramučių kultūros centrui primins apie renginį ir mažųjų kūrėjų pastangas gyventi gražiame, spalvingame pasaulyje. Vaikus pasveikino Ramučių kultūros centro direktorė Asta Bagužienė. Renginio dalyviai buvo apdovanoti įvairiais prizais: saldainiais, mineraliniu vandeniu, žaisliukais, „Tipu Tapu“ žurnaliukais bei gera nuotaika. Nuostabu, kai vaikai vasaros metu kuria, o jų kūrybine energija „užsikrečia“ tėveliai, mielai prisijungdami prie savo mažųjų atžalų.


„Keliaujanti paroda „Ant ratų“ - tai tarsi mažas bendruomenes jungiantis ir vienijantis procesas, - sako renginio organizatorė Živilė Burdaitė, „Socialiai atsakingo verslo klubo“ direktorė. - Džiaugiamės, kad kasmet sulaukiame vis daugiau parodos lankytojų“.


Vaikų piešinių paroda „Ant ratų“ - tai didžiausias vasaros renginys vaikams, skatinantis būti socialiai aktyviems ir kūrybingiems. Šį penktadienį laukiame mažųjų piešėjų Kelmėje (2012 07 27 Kelmės kultūros centras)
 

          


Komentarai