Naujienos

Naujas "Tipu Tapu" vasaros numeris


 Kartu su vasaros saule sveikinasi naujas  "Tipu Tapu" numeris. Jame rasite šiltų vasariškų Zenės Sadauskaitės, Alfonso Navicko, Stanislovo Abromavičiaus eilėraštukų (rubrikoje "Eilėraštukų lietus") apie boružėles, bitutes, gervuoges ir žolynus. Rubrikoje "Mama, paskaityk" įdomus ir pamokantis Noros Jazbutytės pasakojimas apie draugystę „Liga“, kurį iliustravo dailininkė Herta Matulionytė-Burbienė.

Žiogelis iš "Do-rė-mi" pakvies padainuoti A.Žilio ir J.Degutytės "Nakties dainą".
Žurnale įkurta nauja rubrika "Skaityk. Keliauk. Pažink Lietuvą" šįkart kviečia apsilankyti Žemaitijoje ir susipažinti su Žemaitijos nacionalinio parko ir Varnių regioninio parko gamtos paminklais. 
Kaip būti sveikiems ir nugalėti ligas sužinosite perskaitę pasakėlę „Skiepai – vaikų draugai“. Šią knygutę reikia pasidaryti patiems: atsargiai išimti iš žurnalėlio lapą, sukarpyti ir susiūti mažus puslapėlius.
Tęsiasi "Gintarinės vaistinės" įsteigtas eilėraščio konkursas, kuriame spausdinami visų – ir rašytojų, ir vaikų – kūryba apie gerąją vaistininkę. Konkurso rezultatai bus paskelbti jau liepos pirmąją dieną interneto svetainėje www.tiputapu.lt
Šiemet ir vėl keliaujanti vaikų piešinių paroda „Ant ratų“ apsilankė žurnale – jame pasakojimas apie Vaikų gynimo dienos šventę sanatorijoje „Pušyno kelias“ Vilniuje.
Kaip žinia, visi visada laukia mįslių? Jas yra sukūrusi Nijolė Blaževičiūtė. 
O pabaigoje visiems tėveliams rekomenduojama paskaityti prof. Vytauto Usonio patarimų, kodėl būtina skiepyti vaikus, kodėl vakcinos gali apsaugoti nuo sunkių infekcinių ligų?
 
Šio numerio viršelį piešė Eglė Šablevičiūtė-Gaigalienė.
 
Žurnalą „Tipu Tapu” remia Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas.
 
Žurnalą galima įsigyti spaudos kioskuose, „Maxima“ prekybos tinkluose, redakcijoje.
 

Komentarai