Naujienos

Naujas "Tipu Tapu" numeris


 Šviečiant saulutei "Tipu Tapu" kartu su visais vaikučiais pasitinka gražuolę Vasarą. Žurnalėlyje rasite skambių Z. Gaižauskaitės,  Z. Sadauskaitės, P. Žemkausko, J. Endrijaičio, A. Matučio, V. Baltrėno eilėraštukų (rubrikoje "Eilėraštukų lietus", „Būk sveikas“, „Poezija“) apie vasarėlę, strazdus, šarką, bitutes ir kt.. Rubrikoje "Mama, paskaityk" jaukus V. Pivoro pasakojimas apie ramunėlę ir Ramunę, kurį iliustravo dailininkė V. Petrašiūnienė.

Rubrikos "Do-rė-mi" smuikelis pakvies padainuoti A. Matučio ir  A.Žilio dainelę "Tėviškėlė prie Nemuno".
Šiais metais žurnale įkurta nauja rubrika "Mano gimtinė Lietuva" šįkart supažindina su pagrindoniais mūsų šalies faktais. Ar žinote, kiek Lietuvoje gyvena žmonių ir kas parašė žodžius mūsų himnui?
„Pagranduko bibliotekėlėje“ pamokanti pasaka apie tai, kaip svarbu plauti rankas – „Švara ir Tvarka“. Ar žinote, kaip taisyklingai plauti rankas, kad neliktų nė vienos bacilos? Reikia sušokti Rankų šokį!
Rašytojas ir dailininkas Kęstutis Kasparavičius kartu su leidykla „Nieko rimto“ pristato knygą „ Kaimynė už kampo“. Su jau susipažinkite rubrikoje „Nauja knyga“.
O jeigu mėgstate mįsles – jus sudomins poeto S. Abromavičiaus mįslės mažiesiems.
Dar viena nauja rubrika – „Aš myliu Lietuvą“. Tai gražiausios lietuvų poetų eilės apie mūsų Gimtinę. Jas parašė J. Nekrošius, S. Abromavičius, A.E. Puišytė, V. Baltrėnas.
Kas gali būti geriau už pasaką? Šįkart rubrikoje „Seku seku pasaką“ skaitykite šiaurės tautų pasaką „Kaip šuo sau draugo ieškojo“, kurią iliustravo V. Alesienė.
Šiame nuemryje skelbiamas kūrybos konkursas vaikams „Aš piešiu Laisvę“, skirtas tragiškų Sausio 13-osios įvykių 25-mečiui paminėti. Piešinius, rašinius, eiles galima siųsti iki metų pabaigos. 
 
Šio numerio viršelį piešė Eglė Šablevičiūtė-Gaigalienė.
 
Žurnalą „Tipu Tapu” remia Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas.
Žurnalą galima įsigyti spaudos kioskuose, „Maxima“ prekybos tinkluose, redakcijoje.
 

Komentarai