Naujienos

Naujas "Tipu Tapu" numeris


Kartu su pavasariu ir pirmosiomis žibutėmis pasirodė ir pirmasis šių metų "Tipu Tapu" numeris. Jame rasite pavasarinių eilėraštukų (rubrikoje "Eiėraštukų lietus"), pasakojimą apie senelio sapną (autorė J.Majauskaitė) rubrikoje "Mama, paskaityk". Žiogelis iš "Do-rė-mi" pakvies padainuoti A.Žilio ir A. Zulumskutės dainelę "Pati gražiausia", skirtą mamytei.

Šiais metais žurnale įkurta nauja rubrika "Skaityk. Keliauk. Pažink Lietuvą". Ji skirta supažindinti mažuosius skaitytojus su Lietuvos gražiausiomis vietomis ir paraginti jose apsilankyti. Šį kartą kviečiame pasižvalgyti po Dainavos kraštą.

Tęsiasi "Gintarinės vaistinės" įsteigtas eilėraščio konkursas. Kviečiame visus - ir didelius, ir mažus - dalyvauti ir iki birželio 1 dienos siųsti savo kūrybą apie gerąją vaistininkę. Jūsų laukia sveikatos prizai:)

Rubrikoje "Nauja knyga" pristatoma Kęstučio Kasparavičiaus parašyta ir nupiešta knygelė "Tinginių šalis"  - netingėkite, paskaitykite.

Koks žurnalas be mįslių? Mįsles mažiesiems užminė poetas Stanislovas Abromavčius. O pasaką apie Žiedų valdovę paseks jums rašytojas Juozas Nekrošius.

Sveikų žuvų taukų vaikams ekspertai Lysi, ne tik rekomenduoja gerti žuvų taukus ir būti sveikiems, bet ir siūlo išspręsti kryžiažodį apie Islandiją - šalį, kurioje gaminami žuvų taukai.

Šio numerio viršelį piešė Eglė Šablevičiūtė-Gaigalienė.

Žurnalą „Tipu Tapu” remia Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas.
Žurnalą galima įsigyti spaudos kioskuose, „Maxima“ prekybos tinkluose, redakcijoje.
 

Komentarai