Naujienos

Meilė ir magija animacijoje „Pagrobta princesė“


 Balandžio pradžioje į didžiuosius ekranus atkeliauja nauja animacija apie meilę ir magiją „Pagrobta Princesė“. Filmas, puikiai tinkantis visai šeimai, sukurtas žinomos pasakos motyvais.

...Tais laikais, kai gyveno gražuolės princesės ir šaunūs riteriai, kai vyko kovos su burtininkais, atsitiko taip, kad jaunas užsispyręs narsuolis Tajus iškeliavo ieškoti karaliaus dukters, princesės Milos...

Seniai, seniai, kažkur pasaulio pakrašty, gyveno galingas burtininkas Piktabarzdis, kuris kartą per šimtą metų pagrobdavo po įsimylėjusią princesę. Jam jos reikėdavo tam, kad atnaujintų savo stebuklingas galias. Atėmęs iš merginos meilės jėgą, jis ją paversdavo akmenine statula. Šį kartą į jo pinkles patenka žavioji Mila, į kurios paieškas ir leidžiasi riteriu apsimetęs linksmasis gatvės artistas Tajus. Jaunasis karžygys pakeliui sutinka visokiausių pasakiškų padarų – išmintingą katiną, akmeninį monstrą bei kalbančią galvą, saugaučią stebuklingą kardą.
 
Ar meilė stipresnė už magiją, pamatysime jau greitai – nuotaikinga animacija „Pagrobta princesė“ kinuose nuo balandžio 6 d.
 
Pagrobta princesė (Stolen Princess)
PREMJERA LIETUVOJE: 2018-04-06
REŽISIERIUS: Olegas Malamužas
ŠALIS: Ukraina
ŽANRAS: nuotykių animacija, pasaka
ANONSAS: www.youtube.com/watch?v=Ncc6-NNo6_I 
 
„Garsų pasaulio įrašai“ informacija
www.gpi.lt
 

Komentarai