Naujienos

Kviečia Š.Marčiulionio krepšinio akademija


Kiekvieną sekmadienį Š.Marčiulionio krepšinio akademija kviečia mažuosius sportininkus - darželinukus ir pradinukus - susipažinti su krepšinio pagrindais ir linksmai bei turiningai praleisti laisvalaikį.
 

Apie Sekmadieninės mokyklėlės užsiėminus pasakoja Š.Marčiulionio akademijos treneris Edvinas Justa.

- Ar daug vaikų lanko Sekmadieninės mokyklėlės užsiėmimus?
- Malonu, kad yra didelis susidomėjimas Sekmadienine mokyklėle, o kiekvieną sekmadienį pas mus atvyksta daug vaikučių ir tėvelių. Tėveliai nuolatos atidžiai stebi treniruotes ir džiaugiasi savo sūnelių tobulėjimu. Jie patenkinti, kad jų vaikas yra užimtas, lavinamas, turiningai praleidžia sekmadienio rytą, su juo dirba profesionalūs treneriai. Po užsiėmimų tėveliai gali pabendrauti ir su treneriais, išsiaiškinti visus jiems rūpimus klausimus.

- Ko mokomi Sekmadieninės mokyklėlės lankytojai?
- Jaunesnieji vaikai mokomi krepšinio pagrindų, jie žaidžia įvairius su krepšinio elementais susijusius žaidimus, mėto į nuleistus krepšius. Tik pradedantys lankyti krepšinio treniruotes vaikai mokami taisyklingai stovėti, judėti, varytis kamuolį, mesti jį į krepšį. Jų treniruotes paįvairina ir estafetės bei žaidimai, lavinantys jų įgūdžius, reikalingus krepšiniui. Juk turi būti ir linksma, ir malonu, ir naudinga! Vyresniosios grupės krepšininkai mokomi krepšinio technikos, jie daugiau žaidžia krepšinį du prieš du ar trys prieš tris.

- Kokie treneriai dirba sekmadieniais?
- Sekmadieniais dirba du treneriai todėl, kad yra kintamas vaikų skaičius, o dviem treneriams lengviau dirbti ir kartu, ir padalinus grupę pusiau. Tai suintensyvina treniruotę ir pagerina jos kokybę. Sekmadieninės mokyklėlės treneriai keičiasi, ir vaikai turi galimybę pajusti skirtingas trenerių darbo metodikas. Dirba ir treneriai, treniruojantys pagrindines akademijos komandas.

- Kiek kainuoja Sekmadieninės mokyklėlės užsiėmimai?
- Tie vaikai, kurie jau lanko mūsų Akademijos užsiėmimus, gali lankyti Sekmadieninę mokyklėlę nemokamai. Kitiems mokestis – 10 litų.

- Ar gali Sekmadieninės mokyklėlės užsiėmimus lankyti darželinukai ar nesitreniruojantys mūsų akademijoje vaikai?
- Taip, Sekmadieninę mokyklėlę gali lankyti ir nesitreniruojantys pas mus vaikai, ir darželinukai. Užsiėmimus gali lankyti ir mergaitės, bet nedaug jų pasinaudoja šia galimybe. Daugiau mergaičių dalyvauja mūsų dieninėse vasaros stovyklose, kurios vyksta pas mus birželio mėnesį.

Daugiau informacijos http://www.krepsinioakademija.lt

     

 


Komentarai